Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Herhangi beam spec build = 2h yavaş silah
arkeyorb build = 1h+oh (wand, crit dmg, critte ap gain ve max ap offhand ise +düz crit,+arcane orb crit,+max ap ve critte ap gain = spamspam overpowerlol)
arcane dynamo,piercing orblu shockpulse ve poi hydra build = 1h max dmg+crit dmg inc , offhand ise yukarıdakinin shockpulselisi mümkünse wizard kafalığındanda shockpulse bonuslu oh mis
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Two hand axe ve wizard falan çokma saçma be abi. Şu weapon damage % bıla bıla muhabbeti çok kötü olmuş oyunda. Veya her class için bir silah kısıtlaması yap ona göre ayarla. Wizard crossbow ile sırf weapon damage için gezebiliyor.

Walla kesinlikle çok çirkin duruyor ve aykırı kocaman bir balta.

Ama Dmg + Int + Wep speed veriyor.

ultimadaki use best weapon silahlara döndü :)
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Two hand axe ve wizard falan çokma saçma be abi. Şu weapon damage % bıla bıla muhabbeti çok kötü olmuş oyunda. Veya her class için bir silah kısıtlaması yap ona göre ayarla. Wizard crossbow ile sırf weapon damage için gezebiliyor.

monk'um sırtımda 2 tane balta ile yumruk atıyorum.
cidden çok saçma şu olay.

d2 de nasıldı? herkes her silahı kullanabiliyor muydu. keşke bir kısıtlama gelseymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi cift el silah daha ustun gibi durmusta bu sadece channel icin gecerli degil mi? infernoda kim yerinde duracak vakit buluyor ki oturup channel yapsin. kaldi bahsi gecen yarar da dps yarari degil; mana pool yarari. cast animasyonu ne kadar kisaysa o kadar iyidir benim gorusum. dagger/source ile devam
Sosyal ağlarda paylaş

aynen asiri sacma yapmislar o olayi oyunda misal bugun cillop gibi bir lvl 60 rare wand dustu ozellikleri super, tam istedigim gibi. magic missle dmg i % 8 arttiriyo, ap veriyor, regen veriyor, int ve vit 150 veriyor. ama gel gorki dmg i 150... bari sunu 600 700 birsey yapsaymislarda bir ise yarasaymis...
Sosyal ağlarda paylaş

Act 3 - Siege-breaker runs. First start a game on "Kill the Siege-breaker" and then teleport to the Bridge. This will give you "Tyrael" as a companion. Once you have him teleport to the Bridge of Korsikk. The mobs in this location are very easy to kite, as well as generally not having many "Bad Combos". This is by far my favorite place to farm. Once you reach a 5 stack kill Siege-breaker.

yazmış eleman tyrael nerden geliyo çözemedim bütün wp'lere gittim vs.

bahsettiği yer tyrael'siz baya zor
Sosyal ağlarda paylaş

yanlis yazmis orda bridge dedigi baska birsey unuttum simdi isminide bridge in bi alti veya bi ustundekine tiklatican ordan gelicek tyrael siegebreaker a en ykain portaldan

ben denedim bu arada cok kazik tyrel myrel anca duz moblari kesiyo ve elite cok fazla var o mekanda direk opuyorlar yani elemanin dedigi gibi 30k hp ile girdim 40k da dmg vardi ama o mizrak atan ibisler cok fazla hizli atiyor kacmaktan vuramiyorsun ustune kacarken oluyosun boyna ayar oldum biraktim ben..
Sosyal ağlarda paylaş

act 2 bitmiyoki onun kafasını al oradan kolunu şaap birleştir falan. Ama act 2 de güzel dehlizler var. Arada adam kurtarıyorsun eventler oluyor falan. Hatta Baliali kesip şehre gittim dün millet kutlama falan yapıyordu tebrikler falan böylee şımartmalar. Diyalogları merak eden biriyseniz gayet güzel act 2 ama kol bacak olayı usandırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kertenkel said:

Act 3 - Siege-breaker runs. First start a game on "Kill the Siege-breaker" and then teleport to the Bridge. This will give you "Tyrael" as a companion. Once you have him teleport to the Bridge of Korsikk. The mobs in this location are very easy to kite, as well as generally not having many "Bad Combos". This is by far my favorite place to farm. Once you reach a 5 stack kill Siege-breaker.

yazmış eleman tyrael nerden geliyo çözemedim bütün wp'lere gittim vs.

bahsettiği yer tyrael'siz baya zor

ben dün geceden bu yana o olayı yapıyorum, siegebreaker kill questini alıyorsunuz en sonuncu waypointe tp olunca yanınıza tyrael geliyor, daha sonra bi önceki waypointe gidiyorsunuz bu bridge oluyor, yanınızda tyrael varken farma devam ortalama 40k vuruyor en büyük yararı moblar resetlenmiyor ama şöyle bir şey de var ordaki yarasalar tek atıyor hp ve resist yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

http://s10.postimage.org/sr65gpjqx/Screenshot013.jpg

Yandaki rare de, 118 intelligence ve attack speed olmasina ragmen (1.2 milyonluk silah), mavi neredeyse 2k daha fazla damage output u var, ve 800k lik silah.

cidden hic bi anlami yok intelligecen vs baska bonuslarida varsa (eger yeterince int var ise, eger int iniz az ise, daha anlamli oluyo benim bildigim)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...