Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

o mob fast başka bir affix o ohyeah. neden bahsettiğini anlasak cevap vericez. oyun inferno'ya gel bazı şeyleri tecrübe et, türlü build değiştir konuşalım, yoksa komik oluyosun. hell'de saçmasapan bir build ile millete akıl veriyosun. evet, boş konuşuyosun. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

o mob fast başka bir affix o ohyeah. neden bahsettiğini anlasak cevap vericez. oyun inferno'ya gel bazı şeyleri tecrübe et, türlü build değiştir konuşalım, yoksa komik oluyosun. hell'de saçmasapan bir build ile millete akıl veriyosun. evet, boş konuşuyosun. :)

Şu an infernodayım zaten. Ben kimseye akıl vermedim sadece bu buildi kullanıyorum, kitelamak isteyen varsa yada rahatsız olan kullanrı bu kadar basit. Bölümün ağası mode on girmişin de seni rahatsız eden nedir ? Burası forumsa ben istediğimi , buranın kuralları altında, söylemekte özgürüm. Sana giren çıkan varsa onu bilemem. Hadi selametle, daha da bişi yazma
Sosyal ağlarda paylaş

bişey soracam, defansif oynayıp aşşa yukarı bütün itemlerini all resist alan zat-ı muhterem varmı ? inferno da wiz ler rare/champlardan tek yiyomuş diye okuyorum.Ayakta kalmak için int yerine resist gidenlerden öneriler bekliyorum.ona göre ah dan itemleri dizicem.şu anda hell act2 deyim.

ikinci soru şu: 60 olup ta sürekli üstünde tepindiğiniz moblar hangileri? ( Tabi inferno da ) item düşürülebilecek ve solo kesilebilecek.

üçüncü soru : magical find bonusu full olan yada yüksek olan arkadaşlar, bu gerçekten işe yarıyomu ? imba itemler düşürdünüz mü ? çünki o şansı arttırmak için itemlerin başka özelliklerini kısmak gerekiyor. örneğin daha az vit , daha az int ama üstünde magical find özelliği olan bir item alınabilir . öbür türlü 1-2 milyona satıyolar hepsinin statlarının iyi olduğu itemları.

ps: devrik cümleler için kusura bakmayın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

bölümün ağası mı toplasan 40 mesajım yoktur :p

hakaretlerini toyluğuna veriyorum.

Ben kullandığım buildi paylaştım, leveling için çok rahat ettim dedim. Sanki sana laf atmışım gibi saçma sapan eleştiriler yaptın. Burada benim nasıl sana " sorduk mu? " demem kabul edilebilir değilse senin de bu saçma olmuş şu saçma olmuş gibi yorumların gereksiz.

Olumlu yorumlar yapacağınıza salak salak ve fütursuzca eleştiriler yapmayı bırakın.
Sosyal ağlarda paylaş

kaisersoze said:

bişey soracam, defansif oynayıp aşşa yukarı bütün itemlerini all resist alan zat-ı muhterem varmı ? inferno da wiz ler rare/champlardan tek yiyomuş diye okuyorum.Ayakta kalmak için int yerine resist gidenlerden öneriler bekliyorum.ona göre ah dan itemleri dizicem.şu anda hell act2 deyim.

ikinci soru şu: 60 olup ta sürekli üstünde tepindiğiniz moblar hangileri? ( Tabi inferno da ) item düşürülebilecek ve solo kesilebilecek.

üçüncü soru : magical find bonusu full olan yada yüksek olan arkadaşlar, bu gerçekten işe yarıyomu ? imba itemler düşürdünüz mü ? çünki o şansı arttırmak için itemlerin başka özelliklerini kısmak gerekiyor. örneğin daha az vit , daha az int ama üstünde magical find özelliği olan bir item alınabilir . öbür türlü 1-2 milyona satıyolar hepsinin statlarının iyi olduğu itemları.

ps: devrik cümleler için kusura bakmayın :)

bende min 600 resist var act1'deki moblar 2,5 civarı uruyor tabi mobuna göre değşiyor rare'ler 4,5k 6k arasında ölmüyorsun yani kolay kolay zaten diamon skin de kesin alıyor olursun. resist gidip dps'i düşürürsen bu sefer pack'lar enrage olur o hiçbir işe yaramaz dengeyi bulmak lazım. act2'de mob'lar çok daha fazla vuruyor norma bi mob beni 3 vuruşta indiriyor.

inferno'da imprisoned angel'dan başlayarak baçır'ı indriyorum hem 5 buff stacklaniyor hem iyi itemler düşebiliyor.

mf işe yarıyor fakat ne kadar mf o kadar imba item diye birşey yok. tabii ki var ama düşük bir rakam en önemli katkısı moblardan daha fazla mavi sarı ve yeşil düşmesini sağlaması.
Sosyal ağlarda paylaş

ohyeah said:

Seru said:

Ben kullandığım buildi paylaştım, leveling için çok rahat ettim dedim. Sanki sana laf atmışım gibi saçma sapan eleştiriler yaptın. Burada benim nasıl sana " sorduk mu? " demem kabul edilebilir değilse senin de bu saçma olmuş şu saçma olmuş gibi yorumların gereksiz.

Olumlu yorumlar yapacağınıza salak salak ve fütursuzca eleştiriler yapmayı bırakın.

tamam uzatmalyalım, ben neyse onu yazdım sen gereksiz agresiflik yapıyorsun konu kapansın.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

ohyeah said:

Seru said:

tamam uzatmalyalım, ben neyse onu yazdım sen gereksiz agresiflik yapıyorsun konu kapansın.

2-3 sayfa önceye git "boş yazıyorsun" derken ne kadar sakin olduğunu bi düşün ondan sonra konusalım. Buranın forum oldugunu ve insanların fikirlerini özgürce ifade edebileceğini de yaz bi kenara, enrage bağladığında okursun. Daha da yazma bi sıkıntın varsa özelden konuş benle.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşıım benim ilk mesajlarıma bak az tecrbüe ile bir build yapmışsın doğrusu bu olur dedik agresiflik yapıyorsun, affix'lerin ne olduğu bilmiyorsun bilgiçlik taslıyorsun, o kadar saatimi vermişim oyuna bildiğimiz birşey olunca yazıyoruz. neden olumlu yorum yapacakmışım baya baya yanlış şeyler yazıyorsun, kapatalım diyorum hala uzatıyorsun. bir de öm'den dönecekmişim sana, yaz burdan bombala sonra öm yok ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

arkadaşıım benim ilk mesajlarıma bak az tecrbüe ile bir build yapmışsın doğrusu bu olur dedik agresiflik yapıyorsun, affix'lerin ne olduğu bilmiyorsun bilgiçlik taslıyorsun, o kadar saatimi vermişim oyuna bildiğimiz birşey olunca yazıyoruz. neden olumlu yorum yapacakmışım baya baya yanlış şeyler yazıyorsun, kapatalım diyorum hala uzatıyorsun. bir de öm'den dönecekmişim sana, yaz burdan bombala sonra öm yok ya.

İlk yazdığım mesajı bi oku ya. Harbiden bi oku. Ben "sanırım buldum" demişim. Neresinde bunun bilgiçlik? HACILAR EN IYI BUILD BU diye bişey mi yazdım. Ben bunu kullandım rahat ettim. Yalnız bi silah almanız lazım güzel dedim. Okumuyorsun, okuyorsan da anlamıyorsun, ondan sonra saçma sapan enrage giriyorsun. İstemezsen YAPMAZSIN. Ne kadar zor olabilir ki bu ?

Yada bu buildde şunları kullanırsan şu daha iyi olur dersin yapıcı olursun. Anlamadığım sanki en iyi build seçiyoruz. Oyun söz konusu olunca saçmalamakta efsanesiniz.

Bu arada agresif değilsin? "abi yazıyorsun ama hell tecrübenle boş yazıyorsun." Serin hikaye gardaş
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası son sayfalarda yazılananları okumadım belli garip bi muhabbet dönmüşte konu dağılmadan wizard için bir kaç tavsiyede bulunayım
öncelikle statlarım yaklaşık 30k hp 1730int ve 35845 dps ( force weapon dahil) yani ortalama bi geara sahip karakterim var son 3 4günüm solo inferno butcher farmlamakla geçti ama 350 dps silahlar çıka çıka daraldım act 2 yapmaya başladım başlarda açıkcası solo bayağı zorladı.Zorlama sebepleri zaten belli act1 ve act2 arasında gerçekten zorluk derecesi artıyor.Neyse olayları oturttuktan sonra beliale kadar geldim.Belialde rahat 4 ya da 5 saat wipe yedikten sonra coop yapma kararı aldım Monk barbar ve wizard olarak girdik 3. ya da 4. tryda kestik.

Dün geceden beri act 2 farmlamaktayım kullandığım talent tree

http://us.battle.net/d3/en/calculator/wizard#RcXQSO!dUY!bYZZZY

Elbet benimle aynı talent tree kullanan ya da benzerini kullanan vardır.Kite yaparak nerdeyse her champion pack kesebilmekteyim, tek sıkıntı çıkaran böyle normalde fast olan yaratıkların championları çünkü onları kitelama gibi bi lükse daha erişemedim ben, benden tavsiye baktınız olmuyor direk çıkıp resume yapmak her türlü kazanç sağlar:)

edit: Yazım hataları olabilir uzun zamandır uykusuzum, kusuruma bakmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Mortar'dan kaçmayacaksınız abi, diplerine girin direk, melee range'lerine atamıyorlar mortarı.

Diamond Skin bayağı yararlı.

Ben hatta yazayım neler kullanıyorum;

Diamond Skin, Archon, Teleport, Magic Weapon

Magic Missle/electrocute, Disintegrate

Diamond Skin açıp Archon form'a geçin mortarın içine dalın yok edin işte.

Eğer molten, arcane orb. vs. gibi abilityleri de varsa yanında hydra ya da blizzard kite.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...