Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

5mlik setle act3ü baştan sona barbarla elit atlamadan bitirip videosunu atın 50mlik silah vericem, buraya yazdım hadi bakalım.

abi video kaydedebilen birisi yapar gayet rahat, yazık olur parana. zaten 1280-1024 oynuyorum oyunu fakir gibi mümkün değil yani bu pc ile benim video kaydedebilmem. ama gel izle çok istiyorsan ne diyim asdfgh

daha önceden yapılmışı var ayrıca, çok zor değil yani. he bi de skill değiştirmeyi falan da serbest bırakmışın sanırım onu da ekle 5 stack nv olmadan her türlü yapılır zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Tornado nerflense bile yaparsın gine 5 mile 30-40k dps idare der physical ile gene farmlarsın bitane loh ls oh ile her türlü hiç olmadı 100klik bi hoc alıp sword and board takılırsın gene farmlarsın.

aynen abi.

1.03 öncesi daha kötü gear ile bitirdim ben act3'ü. şimdi havada karada bitirilir. 1k physical resist, 10k armor ve %24 melee dmg reduction olduğu halde 20k+ melee hitler hatırlıyorum colossal gorgollardan falan saçma sapan. ona rağmen bitmişti yani act3
Sosyal ağlarda paylaş

Neymiş o bug ?

Ben barbarla act 2 bitirdim de şimdi bi durumumu yazayım bir kaç sorum olacak.

Hp 36.7k dps 22k armor 6.4k AR 700-800 arası.

Build http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#WVQkRP!ZbY!acbcbZ

Şimdi buildden memnunum ama double tornado ya bakayım dedim biraz.3 ayrı topic ve ikisi post limitine erişmiş.Ordan bişeyler çıkarmam çok zor olacak gibi.

Act 3 için min. req. ar hp dps nedir ve double tornado buildi için neler yapmam-değiştirmem gerek ?

Hatta daha iyi görmeniz için ss koyayım crit chance vs için.

Bir de damage için berserkers rage falan mı alsam diyorum armor yerine ? Çok etkiler mi dayanıklılığımı ?

Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Neymiş o bug ?

Ben barbarla act 2 bitirdim de şimdi bi durumumu yazayım bir kaç sorum olacak.

Hp 36.7k dps 22k armor 6.4k AR 700-800 arası.

Build http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#WVQkRP!ZbY!acbcbZ

Şimdi buildden memnunum ama double tornado ya bakayım dedim biraz.3 ayrı topic ve ikisi post limitine erişmiş.Ordan bişeyler çıkarmam çok zor olacak gibi.

Act 3 için min. req. ar hp dps nedir ve double tornado buildi için neler yapmam-değiştirmem gerek ?

Hatta daha iyi görmeniz için ss koyayım crit chance vs için.

Bir de damage için berserkers rage falan mı alsam diyorum armor yerine ? Çok etkiler mi dayanıklılığımı ?

passivelerden armor yerine berserker rage alabilirsin rahatlikla. 5.8k armorla sorun yasamiyorum ben mesela solo oynarken

crit chance baya az bu arada. double tornado için bi 35 falan lazım sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...