Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

650 resist ile 900 resist arasında %7 falan dmg reduction farkı var. yeteri kadar dps varsa anlamıyorsun bile aradaki farkı

hiç olmadı alırsın superstition passive yine yaparsın 650 resist ile. çok zor bişey değil yani.

armor 5.8k enchantress buff ile birlikte. loh 1.2k falan sanırım. %5 life steal var bi de
Sosyal ağlarda paylaş

lohla life steal iyiymiş baya. bende tek silahta 800 loh var diğerinde hiç yok, life stealli belt bulmaya çalışacam. 700-800 arası resistle problemli kesiyorum act3 tekileri. oyun tarzı olarak çok güzel de zorluk olarak DH den sonra zorlandım baya act3 te barbar oynamaya çalışırken.
Sosyal ağlarda paylaş

emre3877 said:

3. ve son kez yaptığım değşiklikle son paramı yine barbara yatırdım, dayanamadım yine. ort all ress 800 27k dps yüzde 8 life steal, tornado ww build i ile act 2 sorunsuz şeklde gidiyor. act 3 deneyip sinirimi bozmak istemiyorum.

all resistten çok fire ve physical önemli. 27k dps de çok iyi değil gibi. gerçi double tornado için nasıldır bilmiyorum pek yeterli olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Deli etcek bu oyun beni :D

Uzun süredir işim dolayısıyla ağız tadıyla oyun oynayamıyordum. Ramazan gelince tabii konser monser kalmadığı için 1 aylık boşlukta yardırayım biraz dedim.

Açtım AH'yi. Sağolsun kız arkadaşım ölerek paramı harcamamış. Azar azar AH farmlamak suretiyle 9-10m para yaptım.

59k dps
600er AR
50k hp
6.5k armor
5.5 LS (200LoH var ancak yüksek dps ve Charge'ı Merciless Rune ile kullandığımdan elimden geldiğince yüksek Lifesteal tutmaya çalışıyorum) vardı. Neyse;
Amulet, pant ve shoulder biraz düşük kalmış. şunları yenileyeyim de öyle oyuna gireyim dedim. Demez olaydım. AH ne olmuş lan böyle? Amuletler zaten pahalıydı. Uçuk kaçık rakamlara çıkmış. 100er str-vit ve 70 AR veren pantlar mlerle ifade ediliyor... Zamanında 90kya aldığım shoulder 2.5mden gidiyor.

Noooluyor? Ben yokken barbara buff falan geldi de herkes barbar mı açtı?? Allalala.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Bende aruielin el atması sonucu sonunda act 3 yapabiliyorum. Gerçi elitler falan halazorluyor..B iraz daha upgrade lazım.
Birde Bloodshed tam olarak ne yapıyor. İşe yarıyormu bari.

Fr listde göremedim yazıcaktım. Bence kısa bir act 3 run videosu yayınlasan güzel olur.

bloodshed critical vurduğunda aoe dmg vermeni sağlıyor, yüksek crit şansın varsa güzel oluyor baya. video olayı yalan olur benim pc ile ama gündüzleri oyunda görürsen 1-2 run atabiliriz beraber çok istiyorsan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...