Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

30 day beles

Sylian

Öne çıkan mesajlar

MEH. ui hareket ettirmeyi büyük bir şeymiş gibi reklam yapıyorlar utanmadan. lan senin görevin zaten o.

ayrıca oyun bu haliyle çıksa, guild bank, legacy aile zart zurt pet met belki bir ay daha çekilirdi oyalardı bir şeyler (rakghoul hikayesi zevkliye benziyor en azından Star Wars Vector tarzı bir şeyse bile akarı vardır da)

ama direk free month biter bitmez bıraktığım bir oyun ve quest yaparken uyuya kalıyordum sıkıntıdan o yüzden ne kadar update gelse de döndürecek bir şey geleceğini düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yapmayin allah aşkına inatla sabrediyorum yazmıyım diyorum gene illa laf ettiriceksiniz.

Blizzard store diye birşey var her tür mountundan ingame pet e kadar kadar ki hepsi bana göre sadece kozmetik degil.

Ne zaman blizzard 1 gün extra gametime vermiş hangi subscriberına?

SC, SC:BW, SC2, D2, D2LoD, 2x WoW accountuna sahip biriyim. Blizzard hakkini veriyor dediginiz adamlar benim yanlışla aynı accounta girdigim 2. diablo 2 cd keyini taşıyabilcekleri haldeyken bile bizim sitemizden almamıssınız key legit ama siteden almadığınızdan taşıyamayız diyip kıvıran adamlar.

Lvl 50 si olan memberına 30 gün bugünki yaptıkları aptallıkla gün kaybı içinde 1 gün extra herkeze gametime verdi bioware.
Bakın aktif subscriptionu olanlara oyuna geri çevirmek için degil aktif oyuncularını ödüllendirmek icin. Tabi bunuda ne kadar dogru düzgün yaptılar tartışılır

Activision Blizzard ise gitsin oyuncuları geri çevirmek icin free lvl 80 toon, name change, faction change versin. Millet de blizzard oyuncuları için birşey yapıyor sansın.

Birbirinden farklı firma degiller ama yok blizzard hakkını veriyor derseniz yanlış olur.
Sosyal ağlarda paylaş

millet oyunu bırakmasın bir ay daha ödesin diye patch günü rated wz olmayacagını söyleyen adamlar ki adamlar 2 haftadır ptr de rated wz test etmiyolarmış.rated wz bekleyen benim arkadaşlarım küfür ede ede bıraktılar.istersen 10 gün versin milletin 1 ayını caldıktan sonra.oyunun basında yanlıs item aldım diye ticket actım geri vermeleri tam 3 hafta sürdü ki 3-4 kere itemi hangi verndordan aldığımı saat kaçta aldığımı falan anlattığım form doldurmaz zorunda kaldım sadece 1 item için. tam 20 gün sonra itemi alıp tieri geri verdiler ki artık çok geçti.onlarca kez hacklenin biri olarak diyebilirim ki bioware, blizzardın customer service in yanına bile gelemez.
Sosyal ağlarda paylaş

- Yanlış hatırlamıyorsam hatalarından dolayı blizzard'ta verdi extra 1 day.
- Level alırken quest yaparken daha iyi olan bir MMO ben görmedim. 10 yılı aşkın zamandır her MMO'yu oynamışımdır herhalde :)
- Eskiden WoW'da birçok serverda level 5-10 charlarımız olurdu. Sebep ? Çünkü haftada en az 1 gece serverlar çökerdi ya da world server down olurdu. Hatırlamayanın alnını karışlarım :) Yılın 2012 olması bişeyi değiştirmiyor yazılım dünyası aynı :)
- WoW'un kendi UI'sı hala çok yetersiz. Addon kullanmayan adam azdır ya da nabdır :)
- SWTOR'un önünde daha çok zaman var.
Sosyal ağlarda paylaş

EA, 30 gün bedava veriyor hala hiç birşey vermedi sadece alıyor deniliyor vs. 1-2 milyonu geçtim. Bazıları provoke olmasın şimdi... 200k subs olsa 3 milyon $ lık gelirinden EA vazgeçiyor. Hazır olmayan oyun sürdüyse de, 1.2'yi getirip oyunu 'polished' hale getirdi bana göre. Patch nisana sarktığı için telafi etmek adına üstüne 1 ay bedava verdi. Serverlar bir ay beleşe çalışacak. Bioware'de oyuncu feedbacklerini gayet güzel değerlendiriyor. Aklıma gelen örnekler: 1)Skill GCD'ı için flash opsiyonunu koydular. 2)Juggernaut için force charge'da stun olma olayını kaldırdılar 1.2 PTR testte. Bunların forumda başlıkları vardı hep. Ben oyunun bölümü açılınca patiye üye oldum ama bölüm amacından sapmıştı. Eski haline dönmesini umuyorum. EA'yi delice savunan kimse yok burda. EA kimsenin babasının malı değil. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hello everyone! At BioWare we're always listening to our fans and we've heard our community's comments around players with Level 50 characters being the only group awarded 30 days of play time. We appreciate the feedback and are pleased to announce that we are expanding our Legacy Promotion, also awarding 30 days of play time at no charge to players that have reached Legacy Level 6 (who may not have a 50th level character).

We just released the innovative Legacy System as part of Game Update 1.2, and felt that looking at Legacy point progression across all of your characters was a great way to reward our most avid players. This means that any of the experience you earn with any of your characters brings you closer to the goal of Legacy Level 6. The choice of how to get to Legacy Level 6 is yours.

First, you need to have passed Chapter 1 to unlock your legacy. Examples of how to get to Legacy Level 6 include:

A pair of characters Level 45 and 42
A trio of characters of Levels 45, 32 and 32
A bunch of characters Levels 35, 33, 31, 29 and 20
A single 50th level character that has enjoyed the endgame for a brief time

Remember these are just examples – you’re free to choose how to earn your Legacy experience to gain Legacy Level 6.

We've also got another significant piece of good news: everyone will have until April 22nd at noon CDT (5:00pm GMT - click here for a time zone converter) to have a Level 50 character or Legacy Level 6 on their account to get 30 days of game time on us. (Your 30 days of game time will be applied to your account on April 25th by 11:59pm CDT.) Players will now have multiple options, as well as more time, to try and reach these goals and play all the great new content in Game Update 1.2.

As always, we appreciate your feedback and will do our best to surprise and delight our customers.

Dr Greg Zeschuk
Studio GM, BioWare Austin
Sosyal ağlarda paylaş

piyasadan bi haberiz sanırım sdfds,

ea'da 8k çalışan var, 500-1000 kişiyi çıkarıcaklar demek şirketin 8'de biri demek, bioware her türlü etkilenir bundan.

yalanlandı tabi ama eanın yalanları dizsek zaten şuraya 5 farklı topik olur, geçenlerde thq'nunkide yalanlanmıştı sonucta "kesinlikle doğru değil!!!" demişlerdi, ertesi gün şirket patladı, oyunlar iptal oldu :p muhtemelen blizzardın yaptığı gibi temizlik yapacaklardır, geçen aylarda blizzardda 600 kişiyi çıkarmıştı işten. (6k+ kişi var ordada).
Sosyal ağlarda paylaş

Bankalar nasil bankalar birligi aktif internet subesi kullanicilarini yaniltmak icin login basina hediye yagdirir, ea de yatirimciya daha fazla oyuncu raporlayabilmek icin cakallik yapiyor. Bu battiklari anlamina gelmez. Olumsuz bir hisse hareketine ve kulaktan kulaga olumsuz reklama engel olmaya calisiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

PLEASE NOTE: If you qualify and have signed up to receive The Old Republic updates by email, you’ll receive an email notification from ‘The Old Republic™ Community’. The 30 days of game time will show up on your account by April 25, 2012, 11:59PM CDT/ April 26, 2012, 4:59AM GMT and will begin once your current game time remaining expires. If the remaining game time on your account expires prior to April 25, 2012, 11:59PM CDT/ April 26, 2012, 4:59AM GMT, you will be unable to login to the game until your 30 days of game time are added to your account.

Açıklamada böyle diyor ama subscriptiona girdiğimde You have 26 days of play time remaining. , You will be billed on 05.22.2012. diyor bakalım para çekmemeleri lazım önümüzdeki ay bu durumda. O 30 günü ne zaman ekleyecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar emin degilim ama Türkiye de promosyonlar la ilgili sorunlar oluyor hep. Tamamen şans eseri olmuş da olabilir

30 gün Emaili geldi ama huylandım eşimin ülkesi Isveç benimki Türkiye. Onun 30 gün 1-2 saat önce geldi hesabına

Az önce ülkeyi Sweden a çevirdim 30 gün eklendi.

Şans eseri aynı anda denk gelmişde olabilir ama genede bahsediyim dedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...