Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Souls

Kaede

Öne çıkan mesajlar

tomkat said:

nesi guzel veya ilginc bu oyunun merak ettim

heryerde konusuluyor

bi gun merak ettim videosunu izledim, oyle anlatildigi gibi bi muhtesemligini goremedim

konsola elimi surmedigim icin oynamadim da

Özelliği zor olması işte. Bütün düşmanların hareketlerini haritayı ya öğrenmen gerekiyor ya da güçlenmek için kasıcaksın. Quick save diye bir şey kullandırtmamaları oyunu zorlaştıran en büyük öge zaten. Checkpointler arası ölürsen topladığın xpler falan gidiyor. Quicksave koyamayıp millet bu yüzden puan kırmasın diye oyunun asıl olayını quicksave olmaması üzerine kurmuşlar gibi düşünürüm hep xD
Sosyal ağlarda paylaş

birde kesinlikle spam yaparak oynayamıyorsun oyunu

dandik mob bunlar pataküte dalayım dediğinde bile bir anda alıyorlar aşağı

o yuzden sabrını hiç kaybetmiceksin oyunda :)

cunku hızlanayım dedin mi aşağı düşüyorsun falan illa ölüyorsun

hele brightown da tekme atıp seni aşağı iten moblar fenaydı ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

- oyun zor değil o kadar, sadece hata affetmiyor
- oyunun güzelliği zaten o deneme-yanılma ile öğrenme. yoksa gidip wikisine bakıp oyunun bütün zevkini kaçırıp da oynıyabilirsin 1 kere ölmeden. ayrıca öyle deli gibi lvl kasmak da çözüm değil. hala dikkatsiz oynarsan cayır cayır ölebilirsin
- checkpointler arası ölürsen topladığım xp falan gitmiyor. üstündeki kullanılmamış xp gidiyor. öldüğün yere tekrar gidersen onları da geri alabiliyorsun
- quicksave olsa oyunun hiçbir espirisi kalmaz

sen bu oyunu oynadığına emin misin yahu
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

- oyun zor değil o kadar, sadece hata affetmiyor
- oyunun güzelliği zaten o deneme-yanılma ile öğrenme. yoksa gidip wikisine bakıp oyunun bütün zevkini kaçırıp da oynıyabilirsin 1 kere ölmeden. ayrıca öyle deli gibi lvl kasmak da çözüm değil. hala dikkatsiz oynarsan cayır cayır ölebilirsin
- checkpointler arası ölürsen topladığım xp falan gitmiyor. üstündeki kullanılmamış xp gidiyor. öldüğün yere tekrar gidersen onları da geri alabiliyorsun
- quicksave olsa oyunun hiçbir espirisi kalmaz

sen bu oyunu oynadığına emin misin yahu

Oyun zor olmasıyla reklam alırken neyine üsteliyorsun anlamadım.

Ayrıca üzerindeki xp gidiyor statlara yatırmadıysan evet. Adam iki satır soru sormuş beş yüz sayfalık derin inceleme yorumu yazarak cevap vermeyeyim dedim. Checkpointler arasında seni kesen mobun yanına gidip yere tıklayıp xplerini geri alana kadar kolay gelsin.

Quicksave olsa oyunun hiç bir esprisi kalmaz evet. Zor, vakit alıcı bir olay olmazdı o zaman. Bende aynen bunu yazmışım mesajda zaten. Millet vakit yesin diye yapmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

kaede sana diyor abi bana değil galiba sdfs

dark souls zor kolay olayı değilde ben gameplayini sevmediğimden kapadım.ilk bi bandit mekanı basmıştım.çok kötüydü ya skyrim sdfs

mount and blade gameplayini koysna skyrime efsane olur ama işte mb en iyi o konuda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...