Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zulayı patlatmışlar.

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

bi tane anama bi tane babama olayı çok ağır suç ya. yapılıyordu tabi eskiden ama bukadar büyük baskınlardan çıkarmaları zor. imha olayı ise elektroniğe uygulanır mı bilmiyorum. ihale oluyor bildiğim kadarıyla ve kiloyla oluyor. öyle raftan 1 tane alayım falan değil.

içki, sigara, tütün, kılık, kıyafet ilaç meyve sebze imha ediliyor kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

abi anlamadığım zaten bagaj kontrolü yapılmıyor mu herkese, binlerce telefonu x-rayde görüp bu neymiş diye bakılmayacağını, fark edilmeyeceğini falan mı düşünüyorlar ciddi ciddi? dafuq?!

Uçaktan indikten sonra yapılmıyor. Zaten binerken yapılmış ne gerek var deniyor. Buradan çıkarmaya kalksalar x-rayde yakalanırlardı. kendi ülkelerinde de bi şekil atlatmışlar işte.

Bunun dışında şu ihale olaylarına çok güvenmeyin. Bu malzemeler zaten düşmez pek, düşse bile mafyası sağlam onun.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şunu merak ediyorum, şimdi bu iki adam bunları çalmamışlar, para verip almışlar. illegal şeyler de değil uyuşturucu gibi, telefon ve kamera özünde. devlet buna el koyuyor olması adamların hakkını yemek değil mi ?

yani yaptıkları şey için ceza çeksinler tabii ki, ama ne bileyim ihalenin bedeli adamlara verilsin mesela (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

ben şunu merak ediyorum, şimdi bu iki adam bunları çalmamışlar, para verip almışlar. illegal şeyler de değil uyuşturucu gibi, telefon ve kamera özünde. devlet buna el koyuyor olması adamların hakkını yemek değil mi ?

yani yaptıkları şey için ceza çeksinler tabii ki, ama ne bileyim ihalenin bedeli adamlara verilsin mesela (:P)

kaçakçılık diye geçiyor bu suç tanımı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...