Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

facebookta profile resim koymak

FromTheHell

Öne çıkan mesajlar

said:
FACEBOOKTA PROFILE RESIM KOYMAK

SOKAKTAN GEÇEN BİR ADAM RESİM İSTESE VERMEZ ÜZERİNE SAPIK DER, SONRA PROFİLİNİ RESİMLERLE DONATIR DÜNYAYA SERGİLER :) BUNUN ADINADA MEDENİYET DER....
VE RESMIN KIME NE ZARARI VAR DER OYSA BIR SAĞ TIKLA FARKLI KAYDET MASAÜSTÜ KAYDET RESIM BENDE :) SOKAKTA ISTEMEKTEN DAHA KOLAY BUNA NIYE KIZMI YORSUNUZ ???

SANAL ALEMDE RESİMLERİ SERGİLEMEK..
SANAL ORTAMA BIR RESIM DÜŞTÜĞÜ ZAMAN ONU GERI ALMAK ÖYLE ZOR KI BIR RESIM BIR DK'DA MILYONLARCA INSAN KOPYALA YAPISTIR DIYEREK ALABILIR..
Ben photo shopçuyum birisiyin erkeğin birisi bana resim getiriyor bunu yanıma koy diyor bu kim diyorum sevgilim diyor onun haberi var mı diyorum yok diyor neden resmi yanına koyduruyorsun dediğim de diyor ki BAKIN ŞİMDİ BENDEN AYRILMAK İSTERSE TEHTİT İÇİN DİYOR... Bende dini şeyler dışında kötü amaçla photo shhop yapmadığımı söylüyorum.. Hatta tartışıyrum senin bacına biri bunu yapsa diye... AMa bazı kızlar anlamıyorlar zoruna gidiyor... HALA RESIM KOYMAKTA ISRARCI BAKIN KARDEŞLERIM KOYMAYIN RESIM VS GÜL KOYUN GÜLÜN KIME NE ZARARI VAR.
NIYE ISRAR EDIYORSUNUZ BU KADAR SIZ MARKET VITRINININI SÜSLEYEN BIR MADDE MI YOKSA MÜSLÜMAN MISINIZ ?
HERŞEYIN GIZLISI MAKBULDUR YOKSA SIZ FASIK MISINIZ ?
PEKI FASIK NEDIR? GUNAHI PERVASIZCA AÇIKTAN IŞLEYEN KIŞIYE DENIR AÇIK GEZMEK NE KADAR FASIKLIKSA TESETTÜR'Ü MODA YAPMAKTA O KADAR FASIKLIKTIR.
TOPUZ YAPMAK ISLAM ADETI DEĞILDIR AYETTE VE HADISI ŞERIFTE HARAM OLDUĞU GEÇER TOPUZ YAPAN DA FASIKTIR.
TESETTÜR SÜS DEĞIL AYET VE HADISI ŞERIFTIR AYET VE HADISI ŞERIF'E GÖRE GIYINMEYEN BAKIN BEN BURADAYIM HU HU DEDIRTEN KIYAFETI GIYEN DE FASIKTIR.
PEKI FASIK HADISI SERIFLER DE NEDIR? BUNU DA SIZ ARAŞTIRIN....

hayretler içinde okudum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yalnız bu ciddi ve doğru bi konu. hani adama hak veriyorum yani. diyeceksin ki nasıl, tam ismini ve lokasyonunu vermek istemediğim öğrenci evinde -3 mühendis adayı yaşıyor-, adamların facebook'ta ekli kızların 'BOdruMM 2011' gibi albümlerinden alıntı fotoğrafları paylaştığı bir DROPBOX klasörü var. fotolar isim isim ayrılmış klasör klasör, favoriler klasörleri var, falan filan.

şıunu gördükten sonra ben bile gül koyasım geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

abi yalnız bu ciddi ve doğru bi konu. hani adama hak veriyorum yani. diyeceksin ki nasıl, tam ismini ve lokasyonunu vermek istemediğim öğrenci evinde -3 mühendis adayı yaşıyor-, adamların facebook'ta ekli kızların 'BOdruMM 2011' gibi albümlerinden alıntı fotoğrafları paylaştığı bir DROPBOX klasörü var. fotolar isim isim ayrılmış klasör klasör, favoriler klasörleri var, falan filan.

mmmps roket'in prag fotoları klasörüm var benim de ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Kizlar icin problem olacagini sanmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

mühendisler böyle ya
ben de bir muhabbetlerine şahit olmuştum
iğrençsiniz lan asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...