Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Boktan firmaların boktan oyunlarına gözü kapalı destek verip piyasanın bu hale gelmesinin 1 numaralı sorumlususun kanuni. Kickstarter çıktı senden kurtulduk singleplayerlarda, sıra geldi mmolara. Burda da hedef kitle olarak seninle iyice bi ayrışsak, senin pleb zevklerine yönelik oyunlar yerine bizim aristokrat zevklerimize yönelik oyunlar çıksa çok mutlu olacağım.

Şimdi git ve farmville tarla sür.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ne paylaştılar söylesenize o zaman. ağzınızdan zorla laf alıyoruz. anlatıverin. sitesinde bir bok yazmıyor. hikaye dışında.

bi kac video falan var herhalde. pek arastirmadim oyunu bende. :D

oyle bakicaz iste betasinda. bibirini oldurup puan alip item falan aliyorsundur herhalde her oyunda oldugu gibi. pve si zaten ayni.
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbir şey paylaşmadı abi adamlar, onunla alay ediyoruz işte.

endgame ne üzerine kurulu? pvp ise sistemler ne olacak, pve ise sistemler ne olacak? kaç kişilik instancelar olacak? performans nasıl? competitive gameplay olacak mı, turnuva vs. gibi konseptlere yer verecekler mi? ladder olacak mı? clan/guild derinliği ne olacak?
Sosyal ağlarda paylaş

reddit'te okudum. raid olmayacak demişler. ama onun yerine dungeonlar end game e ulaştığında, gruptaki kişi sayısı arttığında filan değişecekmiş. mesela daha önce girdiğinde açılmayan kapılar açılacak, olmayan bölgeler, mağaralar oluşacakmış.

illa raid diye tutturursa community onu da ekleriz demişler.

ama hani kaynak maynak yok. adam roportajda okudum diyip yazmış.

pvp ile de pve ile de başka birşey görmedim.

3 faction var. questleri yapıyoruz. hikaye guzeldir eminim gene. o kadar bilgim var sadece. sizde de mi başka bilgi yok sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

yuh final fantasy'ı 15 dk oynayım, sattım forumda. 1 kelime hype yapmadım. baya kötüledim hatta 2.5 sn gcd mı olur lan oyunda diye. konsol çakması oyun diye.

darkfall'u biz bıraktık paticik olarak. oyuna hiçbir şey olmadı. 15-20k arası oyuncusu olan bir oyun zaten. 12k'a düşer, 22k'a yükselir ama batacak bir oyun değil çünkü alternatifi yok.

albion hypeladık ama o da oyun iyi diye değil, beraber beleşe oynamak için ki oynadıkta yani. alpha başı oyunda olabildiğince işte.

poe hypeladım bir de, o da piyasadaki en iyi hns. d3 savunanlar poe'de göz yaşlarından göller oluştururken, yapımcıları "hata yaptık" deyince "aaa EXP İLE ADAM OLACAK" moduna girdiler.

adam olmuşu vardı zaten, character build'e yetemeyen ağladı, tek tuş build changer, tek tuş gear finder - en iyi d3.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...