Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

kermit collector edition yüzüklerimizi birleştirip ekstra exp bonusu ile level kasalım mı?

Imperial-rings
RINGS OF MARA

Complete the Ritual of Mara with a friend and receive an experience bonus when you play together.

sırf bu yüzük için 4 tane aldım az önce
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

barış manço gibi gezersin tamriel'de.

bu bombaymis (tu)

Catze said:

bingildak teso almayıp wildstar mı alıoz şimdi, oynıcak oyun bulamıyorum napıoz bi anlat sana az buçuk güvenirim oyun konusunda ama wot yazma gözünü sevim ya

Yani acilis 60dolar sonra her ay 15 dolar verip, eger amac sadece level kasma ihtiyacini orta halli bir oyunda gidermek ise;

Fitness yada Spor'a yazilin. Hali saha aboneligi de guzel..PvP kivami..Microtransaction ihtiyacinida bufe'den kola su tost alip halledin..veya Amazon.com'a Prime uyelik alin, shipping beles ve super hizli, aylik 15 dolarlik harcama yapin mis gibi.

Yada release bekleyin. Oyun iyi degil. Onemli olan ilgilenenleri bile kaciracak kadar kotu olup olmadigi. Ben Lore tecavuzu ve beta'dan sonra kosarak kactim.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçende okumuştum 64 yahut 65. sayfada.zaten yazdığım yazıda

Mina said:

+1 kanuni,

Oyun hakkında, şu ana kadar yorum yapanlardan sadece bir kaçı betaya girmiştir geri kalanı, her oyundan önce yazılan tipik muhabbet ( Trolleme )yazılar. Şuraya oyun class,skill vesaire gibi bilgilendirici yahut oyunla ilgili doğru düzgün bir şey yazıldı mı ? cıks. Benim takip ettiğim bir kaç site var, merak edenler (kusura bakmayın ingilizce siteler)bakabilir.

Ben hala, open beta çıkmadan,1. elden test etmeden, o atmosferi denemeden karar vermeyin derim. Ama siz hala yok,cık,kaka,tü modu takılan varsa denemez. Daha sonra gelecek olan mmolara yelken açar. Herkezin kendi biliceği iş. ( ama önceki oyunlarda da haterlık yapılmış ve oyun releaseden sonra bu haterların oyuna giripte güzel güzel oynadığını eski postlara bakıldığında örneklerini görmek mümkün.)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...