Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

çok basic şeyler abi ya "yenilikçi" bir niteliği yok getirdikleri hiçbir şeyin, adamlar zaten farklılaşmaya çalışmıyor strateji olarak "bu var, siz bunu seviyorsunuz ama bu kadar yıldır aynı şey baydı, biz size aynı konsepte alternatifini sunalım" ile yola çıkıyorlar, bunu da 40 man'e yönelik yaparak eski tayfayı yakalamaya çalışıyorlar.

oynanış olarak wow'dan farklı bir şey olacağını sanmıyorum belki biraz daha hızlı olabilir ki zaten wow pve'de oynanış olarak son derece iyi, çalışan bir sistem, talep gören bir sistem amaç pve'se bence gayet mantıklı. pvp konusunda iddialı değiller anladığım kadarıyla bg, arena gibi osuruk şeyler var asla dengelenmeyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Katiliyorum...ben acikcasi genel olarak halihazirda ki mmo sistemlerinden cidden biktim 9 sincap kes, 3 terminal tamir et durumlarindan..ha birde level sistemi baya outdated, ben 1 aydir oynadigim oyunda, yeni baslayan baska bir arkadasimla takilamiyorsam meeeh diyorum acikcasi...neymis onunda grind etmesi gerekiyormus.

uzerine utanmadan aylik subscription + microtransaction yapacaklar bu oyunda..bari gw2 gibi yapsalardi, hem b2p, hemde lvl-scale var en azindan..

Hani lore manyagi degilim, casual seviyede TES'in hikayesi settin'i, daggerfall'dan beri cok begendigim bir konuydu, ama bu kadar yatirimin uzerine, Elder Scroll = pvp buff item olunca oda 5x meeeh dedirtti.

su saatten sonra cidden hem aylik subs isteyip, bana level kastirtacak, hemde yeni baslayan arkadasimla oynattirmayacak ve aptal 9 sincap kesitrecek mmo'ya inancim falan yok, helvasini yerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...