Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR Zone

Kevinromeo

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
haruntrk said:

oyunun en beğenmediğim yönlerinden biri speedera atlayıp gezemediğin cicili bicili bir dünya ki bu dünya star wars ruhunu hiç hissettirmedi bana ayrıca heryer agro mob yolların çoğu patika pehh..

Evet gezememe konusu saçma olmuş.
Star Wars ruhunu o kadar muhteşem yansıtmışki ben leveling hiç bitmesin istiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

SWG'yi bir ay oynadım. Pve'de, atmosfer ve müzikler olsun, ondan aldığım zevki Swtor'dan alamıyorum. Bi day/night cycle bile koyulmamış heroengine ile mümkün olmasına rağmen. Bkz rep taris, imp taris. Loop müzikler yok. Zamanınızın 90%'ını speeder/ayak sesi duyarak geçiriyorsunuz. Gezegenlerde dolaşmanın pek anlamı yok yani. Swtor'da şuan tek yaptığım şey alt char kasıp, hazırlanmış story questleri oynamak ve WZ'a girip stres atmak. llum pvpyi rafa kaldırarak çok büyük hata ettiler. Bizim serverda oyuncu sayısı yarı yarıya azaldı. 1.1.5 den önce ilumda dailyler için gelen 70-80 kişi görüyordum. Akşamları 50vs50 savaşlar oluyordu bazen repler bizi kendi basemize kadar sıkıştırıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

SWG'yi bir ay oynadım. Pve'de, atmosfer ve müzikler olsun, ondan aldığım zevki Swtor'dan alamıyorum. Bi day/night cycle bile koyulmamış heroengine ile mümkün olmasına rağmen. Bkz rep taris, imp taris. Loop müzikler yok. Zamanınızın 90%'ını speeder/ayak sesi duyarak geçiriyorsunuz. Gezegenlerde dolaşmanın pek anlamı yok yani. Swtor'da şuan tek yaptığım şey alt char kasıp, hazırlanmış story questleri oynamak ve WZ'a girip stres atmak. llum pvpyi rafa kaldırarak çok büyük hata ettiler. Bizim serverda oyuncu sayısı yarı yarıya azaldı. 1.1.5 den önce ilumda dailyler için gelen 70-80 kişi görüyordum. Akşamları 50vs50 savaşlar oluyordu bazen repler bizi kendi basemize kadar sıkıştırıyordu.

Ilum PVP kalktı, çünkü Ilum revize edilecek. Yeirne başka bir Open World PVP monte edilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...