Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

spvp de 27k hp`li full vita gem ve traitli necro ile thief i gormeden oluyorum, aynisi 18k hp li yine full defansif ve shield kullanan guardian icin gecerli. anlamiyorum ya bu adamlar test etmiyor mu, forumlarda 12830129321 post var, herifler alay eder gibi youtube a videolari yuklemisler, stealthden cikmadan her turlu proffesion`i 2-3 vurusta indiriyor (1-2 sn arasinda suruyor stun oluyosunuz zaten ciktiginda)

direk ciktim alt f4 le

backstab 12k - heartseeker 8.5k - heartseeker 8k
Sosyal ağlarda paylaş

stealde yine cd var, bu dedigimi hunharca yapiyolar gayet casual sekilde.. hani wow fln olsa 30 dk lik cdleri yakip yapiyor diyecem ama yok yani oyle bir sey. hic cd kullanmadan full initiativele ki her zaman dolu, tek komboda hedefi gormeden oluyosun. hala counter it fln demisler kufur gibi. ulan gormedigin seyi nasil counter edersin.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun leveling sistemi cok basit ve oyuncu dostu. bir seyleri yanlis yapiyosun. ilk olarak zonedaki her seyi bitir kalpleri degil sadece, point of interest gittiginde complete olsa da her biri event, her event her gittiginde aktif olmayabilir ama baska eventleri birden cok kere yapabilirsin, zone tamamlama exp`ini al. eger halen bitirdigin halde zone un cok gerisindeysen, diger irklara ait oldugun level range zonelara git.

bu oyunda grind yapmak gercekten anlamsiz.
Sosyal ağlarda paylaş

daha düşük haritalar vardır yapmadığın, misal 1-15, 15-25 gibi

bunlar başka bölgelerde olabilir yani hemen yağtıklarına komşu olmayabilir, H tuşuna basıp en alttaki tabtan go to the heart of mists e bas, ordan lion's archa git, ordan da istediğin şehre ve akabinde açmadığın haritalara en ucuz yolla ulaşabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

belirli bir bölgeyi %100 bitirince verdiği itemler LVLe göre mi yoksa şans mı ? mesela 80 warriorumla 40-50 haritasından başlayarak 70 e kadar olan bütün bölgeleri tamamladığımda hep rare verdi, 70 den sonra exotic zaten. elementalist açtım lv 48 de aynı yeri bitirdiğimde verdiği 2 armorda yeşildi.guildden bi arkadaş 40 dan sonra ki haritalar için +70 bi karakter ile bitirdiğinde rare verdiğini söyledi. şans mı ? +70 mi acaba
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...