Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elementalist Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

koysana bulduğun linkleri, cidden 1v1'de iyi olan elementalist görmedim daha

bilgisayarım boktan olduğu için fraps falan çekemiyorum ama wvwvw puzzle'da cok sağlam 1 v 1 adam alıyorum. mistle adama yanaş, lava font + arcane wave + arcane blast + fireball ve finish target :)
bir tek mesmerleri kesemiyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

elementalist oynamasi gercekten zor. Ben skill swapleyeyim cd takip edeyim diye kirk takla atarken thief le 1-2 spamleyip hayvan gibi dmg veriyor adam.

yeni basladim oyuna ama su kesin soylenebilir. hata kabul etmiyor class gercekten timingler cok cok onemli. spvp de bir tek ele ve warrior u nispeten rahat kesebiliyorum, o da staff ele degilse yoksa oda zor. guardian ı saymiyorum bile, mesmer engineer falan kesmek imkansiz gibi su an benim acimdan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bu zamana kadar elementalist için spvp'de survivability pek işe yaramaz diye düşündüm hep, burst'ü çaktın çaktın yoksa her türlü gg derdim, böyle yapınca ölümü ne kadar geciktirmiş oluyoruz? hani 2-3 saniye daha fazla yaşıyosam pek değmez de hakkaten rakibin burstlerine direnebiliyorsa denenebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ben her zaman açılışı air ile yapıyorum. mesela scepter-dagger ile rotasyonumu yazayım,

- wind ile başlıyorum, normalde de pvp'de etrafta dolanırken hep wind açık bende. ride the lightning çakıyorum başta, ki bence bu skill düzgün çalışmıyor. rakibin dibine girip az da olsa damage vuruyorum.

- sonra şu blow up skillini kullanıp rakibi yere yapıştırıyorum. hemen fire'a switchliyorum.

- fire ile rakip ayağa kalkana kadar vuruyorum, phoenix yolluyorum, gerekirse arcane'lerden birini sallıyorum adamın üzerine (blast değil de uzun menzilliyi kullanıyorum burda)

- rakip tam ayağa kalkarken signet of earth kullanıyorum, yere mıhlıyorum bi güzel. kafaya dragon's tooth'u çakıyorum. hemen arkasından ring of fire açıp, fire'ın 5. skilli basıyorum kafalarına kafalarına.

- adam dibime girince ya da menzilliyse ben adamın dibine girip earthquake çakıyorum. tekrar yere düşüyor. burada eğer karambol bir durum varsa chunning earth kullanıyorum. yok eğer 1v1 ise o zaman fire açılmak üzereyse fire'a switch ediyorum, yoksa water'a geçip shatterstone falan atıyorum. arcane blast da basıyorum bir tane.

- tüm bu rotasyondan sonra adam ölmediyse, ki genellikle ölmeyebiliyorlar, o zaman blind skillerinden atıp water ya da earth'den frost aura-rock barrier gibi şeyler açıyorum skiller recharge olana kadar. o sırada da allah ne verdiyse işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ya valla 3-4 kisi dalarken 4-5 saniye damage'i tankliyabiliyorsunuz. 1v1 de oyle lak diye hic olmedim 2v1 rahat oynaniyor tabi bunda karsi tarafin buildleride onemli ama 2 gc thiefi sololadim ben. initiate olarak klasik air ile ondan sonra fire earth water olarak bi surkilasyon izliyorum. bu videodada bu buildi oynayan bi eleman var

Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Valla -3. günden beri elementalistim hala en iyi sınıf gözümde. Ama tabi glass cannon dps abanınca en son patchle gelen Queen's Gauntlet'te ağlıyorum =d

Bu arada pve alanında grup heallamak için build vsye gerek yok. Kendi kendime yeteyim diye healing build arıyorsan da Bunker elementalist buildlerine bakmakta fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...