Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borderlands 2

Bone

Öne çıkan mesajlar

biz daha level 1 iken kimin hangi silahı daha çok kullanacağını sorduk. ona göre öncelik sıramız var. atiyorum adam pistol kullanıcak. en iyi pistol ondayken daha iyisi düştü. onu gene bu alıyor eskisini ise isteyene veriyor gibi.

lootlar yerden alınmadan soruyoruz isteyen var mı diye. ya da aldıktan, combat bittikten sonra soruyoruz en azından.

zaten hepimiz her köşeye bakmayı seven, achievement yapmayı isteyen insanlarız. bu da sorun olmuyor.

muhabbet olarak da sürekli görüştüğüm kafa insanlar olunca dehşet keyif alıyorum co-optan.
Sosyal ağlarda paylaş

diablo'dan sonra bu kadar kısa sürede 20 saat oynadığım tek oyun oldu ya. daha baya gideri de var. ya indirim beklemeyip önsipariş'ten bayılınca psikolojik olarak seviyorum ya da gerçekten iyi oyun seçiyorum =) gerçi oyun diablo'nun fps hali olduğundan da olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o değil de ben bu oyunu oynarken sanki başka bir oyunu oynuyormuşum gibi geldi bi yerde.
neden böyle bi his verdi, hangi oyuna benziyor, onları çıkartamadım.
böyle birden flashback gibi geldi geçti önümden bir görüntü.

baraj bölümünde oldu bu bahsettiğim his, acaba müziğini bir başka oyuna mı benzettim diye youtube'a bakayım dedim, şu müzik karşıma çıktı:

http://www.youtube.com/watch?v=dqY1jUXSOVM

gerçi bu müzik roland'ın peşinden koştuğumuz yerde çalıyormuş, bi de direk baraj'ın üstünde savaştığımız fallout'umsu bi müzik olcaktı
Sosyal ağlarda paylaş

anca 50-100k'yı yakalarız biz. 1-5k ları boşuna beklemeyin =)

edit: bu arada 1 saat girip takılayım diye girilmiyor oyuna ya adam gibi bi göreve başlayınca 2-3 saat gidiyor. yarıda bırakıp kapamak yemiyor zar zor geçtiğin yeri tekrar oynamamak için. uykusuz kaldım ya o yüzden =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...