Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borderlands 2

Bone

Öne çıkan mesajlar

aksiyon için iyiydi 4 kişi ama senaryo, quest takibi, loot olayı sıkıntılı oluyor cidden. sağı solu doya doya inceleyemiyorsun fln milleti bekletmemek için. öldüğünde ise normalde hemen bir şey kesip canlanabiliyorsun ama 4 kişide *4 hp'si olduğundan yaralı haldeki aim zorluğundan dolayı fln onu da yapamıyorsun. arkadaşlarından biri kaldırması lazım seni. ben alışmışım karambole dalmaya ama co-op ta yemedi o yüzden =)
Sosyal ağlarda paylaş

bizim grup iyiymiş o zaman. baya iyi gidiyor çünkü. saçma sapan ölümlerimiz de çok eğlendiriyor. arabayla sağa sola uçma filan da eğlendiriyor.

acayip keyif alıyorum oyundan şuan. ama tabi co-op sayesinde. single da güzeldir ama bu kadar keyif almazdım.

bu arada legendary itemların bir listesi filan var mı internette? sadece silah değil. bütün legendaryler
Sosyal ağlarda paylaş

abi mesela arabayı kullanıyordum. arkadaş acaba şu geminin içine girebilir miyiz dedi. bastım nitroya. dalacam geminin içine. tam yan tarafına çarpıp buzlu suya girdim. normalde fight for your life çıkıyor snra ölüpi pixellere ayrılıp tünele giriyorsun. sonra işte canlanıyorsun gene filan ya, bunda arabayla tünele girdik ikimizde.

orada hayvanlar gibi gülmüştük mesela. tek başıma olsam en fazla haha der geçerdim.

o muhabbet olayı iyi. ama işte aynı kafada arkadaşlar lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

aksiyon olarak baya sardı beni ya co-op. sadece etrafı didik didik gezip loot olayına giremiyorsun o sıkıntı. bir de dün odada tek değildim mic işine girmedim. dinledim sadece arada da yazdım chat'te. doğru düzgün konuşmayınca zor oldu o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

co-op olayında tek keşke böyle olmasaymış dediğim yer bu challange veya achievementlarda last hite bakması.

goliath levellat sonra kes achievementını yaptık 2 defa. kalan 2 kişi için gene kasıyoruz. bir de levellatması zor. ya goliath ölüyor ya da level alıcak mob kalmıyor vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de geçen co-op yaptım, o kadar karamboldu ki zerre keyif almadım. 0 loot ile gittim, mermim bile bitti, onları bile emdiler (osmaniac, bone, lethe aahhahahha)

Adam gibi kadroyla oynamak lazım. Sindire sindire oynayacaksın, "şu silah düştü, lazım mı?" diyecek biri lazım. "şuraya da bakalım" diyecek biri lazım.

Şimdi tek başıma oynuyorum 10 kat daha keyif alıyorum, 1 görev için 1 saat harcadığım oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...