Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ne bu blizzard nefreti

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

Soimyr said:

Bone şu konuay niye şöyle taktın anlamıyorum? Hani arada atladığım bir post var biri bone blizz hater/fanboydur deyip üzerine bok attıda biz mi kaçırdık? Ama ille isim vereceksek;

http://forum.paticik.com/read.php?35,6139499,page=1 sırf şu konudan 7-8 kişi çıkar bak

Hater:

Xenocide said:

DOTA ismi blizzard'a mı aitmiş ki neyin artistiğini yapıyolar afedersin? bitane oyuncunun yaptığı mod, adına DOTA koymuş. Valve gerizekalı değil, almıştır isim hakkını. Kotick kotumu yalasın.

Evet, nefret ediyorum. Ama nefret ettiğim şey Kotick'in kendisi. Blizzard hater'lığıyla Kotick hater'lığını ayıralım burada bence çünkü yanlış çıkarımlar yapıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

2012 kayıtlı üye 2 post atıp kaçmış birbiriniz dövüyonuz .. bence kıs kıs gülüyor arkada..

ps: soimyr den bahsetmiyorum..

ps2: hatta bak. diğer konuyu okuyup oraya yazmak yerine 'blizzarda çok rererö deniyor' diye konu açıldımı kusura bakma ama cıkacak tek şey tartışma, hatta daha once tartışılmış bi tartışma.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Kaede said:

Ahah bütün popüler kültürü tüketmeye devam eden sam den blizord haterlik konusunda hipsterlik = priceless

sektörün en mainstream şirketini savunarak gelmek = canister shot in glass house

Valla gerekirse savunur gerekirse elestiririmde senin bazı seyleri kabullendiğini görmek çok guzel
Sosyal ağlarda paylaş

yönetim kuruluna girmiş ya pff. sevinmiştim bi an direk transfer mi oldu diye.

şaşılcak da bişey yok bunda, yk'larda akademisyenlerden farklı sektörlere kadar çeşit çeşit insan olur. oyun endusturisinin de hitab ettiği kesim belli, adamı da activblizz ceo'su diye direk çağırmışlar. bilseler adamdaki kafayı lol
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Spin said:

Abi siz içicisiniz en azından, ben Coca-Cola'da çalışıyorum, ben ne yapayım -.-''

Ahahaha of ne kadar kötü lan yöneticilerimden biri kotick. KABUS

Bizimkileri bi punduna getireyim, colaya hayatta mal satmam bundan sonra lolz

Her şey dün akşam üstü şirket mailimde Kotick'in suratını görmem ile başladı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...