Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10,2 milyon oyuncu

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

saplashaman said:

elywnn forest in o ıssız orman yollarında guardları görmek bile o küçücük 5 lvl herif için bile ne kadar tarifi imkansız bir mutluluk,bioware&ea bunu çözebilse yaparlar mmo'da en iyisi wow işte:D

Kimi oyun firmaları iyi fps oyunları yapar kimisi rts kimisi rpg herkes herşeyi iyi yapamaz o yüzden o oyun firmalarından çokta iyi MMOrpg beklemek heh haksızlık
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinliklec !! Oyunun en sevdiğim kısmı yeni bir karakter açıp quest yapmak, meslek kasmak.
Ve keşke şöyle bir şey olsa diyorum, TBC öncesi serverlar olsa, lvl kasmak çok daha zor olsa, çok güzel RP olur...Random grouplar, portallar hızlı binekler olmayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Kesinliklec !! Oyunun en sevdiğim kısmı yeni bir karakter açıp quest yapmak, meslek kasmak.
Ve keşke şöyle bir şey olsa diyorum, TBC öncesi serverlar olsa, lvl kasmak çok daha zor olsa, çok güzel RP olur...Random grouplar, portallar hızlı binekler olmayacak...

Sana katılıyorum, TBC öncesi 1.paket ile oynadığımız bir server olsa 10 tane 60 kasarım.
40-men raidleri özledim..
LFR'da dps olarak girdim, tek tuş oynadım, hiç bir taktiği de yapmadım çünkü o sırada dizi izliyordum. droplarımı da aldım. çıktım.
bu ne lan.
Sosyal ağlarda paylaş

o ne biliyormusn böyle causal takılan raid gruplarnda yer bulamayan insanlari oyunda tutmak için blizzin gelistrdgi bişey..

zaten hardcore raid yapan adamlar ugrasmuyor o lfr ile.. alt charlarna yaparsa yapıyordur yoksa go go heroic yani..

simdiye kadar cok sikayet alan bişeydi causal oyuncular önemsenmiyor fln diye.. adamlar alın size causal raid takılın dedi.. hardcorecular heroic yapsın normal takılanlar da normal devam dedi..

tabi lfr var diye her hafta yapma zorunlugu hissediyorsan bilemem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...