Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Star Wars olmasaydı oynarmıydınız?

visaoglu

Öne çıkan mesajlar

oldun said:

serhater said:

star wars ismi dışında tamamen çöp oyun.zaten star wars olmasa anca işte ''bak talent degişiyorsun statların, spellerin herşey değişiyor çok güzel bioware yaklaşımı'' diyen bebeler oynar, ışın kılıcı sallar çiuv çiuv diye.

butun mmorpg ler böyle deil mi

e işte bende onu diyorum adamlar talent sistemini sw tor un getirdiğini sanıyor sonrada siz oyundan ne anlarsınız yetolar felan diyor adsad :D
Sosyal ağlarda paylaş

Wow un aynısı derken?
Yani amacım tartışma yaratmak kesinlikle değil ama wow un aynısı yorumuna katılamayacağım. Questlinelar çok başarılı olsada wowun aynısı olmaya daha zaman var bence. Ama karşılaştırma yapmadan, oyunu tek başına düşünecek olursak bende şahsen Star Wars gibi bir konsept için daha farklı şeyler beklerdim yapımcı firmalardan... Yine de gelecek vaadeden bir proje bence...
Sosyal ağlarda paylaş

visaoglu said:

Wow un aynısı derken?
Yani amacım tartışma yaratmak kesinlikle değil ama wow un aynısı yorumuna katılamayacağım. Questlinelar çok başarılı olsada wowun aynısı olmaya daha zaman var bence. Ama karşılaştırma yapmadan, oyunu tek başına düşünecek olursak bende şahsen Star Wars gibi bir konsept için daha farklı şeyler beklerdim yapımcı firmalardan... Yine de gelecek vaadeden bir proje bence...

Wow kadar kalitesiz/wow kadar kaliteli/ wow dan kaliteli/ wow dan kalitesiz benzeri bir karsilastirmadan cok levelingden talent agacina, quest turlerinden pvp mantigina, battlegrounddan skill sistemine wow dinamikleri kullanilmis anlaminda konustum orada. Yoksa wow dan iyidir-kotudur ayri bir mesele.Bildiginiz isin kilicli wow iste. Wow dan sıkılıp gecen adam ayni dinamiklerle karsilasinca hayal kirici oluyor. Innovative olmasi sart degil ama birebir clonelanmasa iyiydi.

Seslendirmeler ve quest line cok guzel. Ondan oynuyorum. Ancak mmo tarihinin en kotu zonelarini dizayn etmisler. Her yer koridor. acik alanlr bile. Daha cok yollari var. onlerindeki expansionlar bu kafa ile olmaz.

Wow a hayatta oynamam diyerek bunu deli gibi savunanlar var. tezati bir farkedebilseler, o ironiyi bir anlasalar dunya baslarina yikilacak. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar da insanlar kötüleselerde beğenmeselerde su an piyasada bunda başka oynanacak doğru dürüst oyun yok oyun iyi bence ve hızla iyileşiyor insanlara sorarken peki ne oynayalım bunun yerine diye de sormak lazım ve ben soruyorum komik olarak hepsi daha cıkmamış ve belki hiç cıkamayacak cıksada tera gibi bence buyuk patlayacak gw2 gibi belki torunlarımın anca oynayacagı oyunları söylemekteler eleştiri yapanlarında çogu oyunu oyun gibi oynamayı beceremeyen kişiler bunu yanlış anlamayın oyunda kotu oynayanlardan bahsetmıyorum kafasında belli bir kalıp olan her gittigi oyunda bunu bekleyen insanlardan bahsediyorum mesala bu oyunu en çok eleştiren arkadaşım age of conan oynamakta ve oyunda duz vuruş olmamasından adamın arkasına soluna atlayıp havada combo yapamamaktan şikayetçi )bu oyunu hala conan sanıyor sanırım.

Bu oyuna wow işte deyip kötüleyemezsınız anca översiniz wow la aynı kötü diyorsanız mmo bu arkadaşlar tum mmo lar talent ve quest uzerine kurulu wow da ole conan da rift te aion da bundan sonra cıkacaklarda ole olacak biz mmo seviyoruz ve bunlar da mmo nun mutlaka olacakları bence bunlardan şikayet edenler mmo tarzını sevmiyor ama daha farkedebilmiş degilsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gok said:

Ne kadar da insanlar kötüleselerde beğenmeselerde su an piyasada bunda başka oynanacak doğru dürüst oyun yok oyun iyi bence ve hızla iyileşiyor insanlara sorarken peki ne oynayalım bunun yerine diye de sormak lazım

mmo bağımlısı olmaya gerek yok, yığınla oyun var ortalıkta
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlarımız la ventte sohbet ederek eglenerek birlikte pvp nın doruklarına cıkarken kimse bana piyesadaki single oyunları oynatamaz.Bu mmo ole bir hastalıkki belli bir zaman sonra oynanan oyunun kalitesi grafiği nin bir onemi kalmıyor tek gerçek paylaşarak sevdiğin insanlarla oynamak.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

siz ne oynamak istediginizin farkinda degilsiniz diyor. kadinmiyiz lan biz.

Bu konuyu kadınlığa nasıl çekebildin anlayamadım ama böyle bir kafa yapısına sahip sen her şey olursun sen.
Bide efendi insanlar efendice konuşur ağır başlı olur güçlü insanlar karsısındakine saygı gösterir Sünepelerde klavyeden lan der.
Sosyal ağlarda paylaş

Gok said:

mmo bu arkadaşlar tum mmo lar talent ve quest uzerine kurulu wow da ole conan da rift te aion da bundan sonra cıkacaklarda ole olacak biz mmo seviyoruz ve bunlar da mmo nun mutlaka olacakları bence bunlardan şikayet edenler mmo tarzını sevmiyor ama daha farkedebilmiş degilsiniz.

senin beklentilerinin düşük seviyede olması bizi hiç mi hiç ilgilendirmez. mmo'nun bugün geldiği nokta zeka seviyesi yelpazesi en geniş noktaya hitap edebilmek anlamında piyasa stratejileri yüzünden bu boktan yer oldu orası doğru. ancak kesinlikle mmo bu değil, bununla sınırlı değil. isteyen at gözlüğünü takıp sadece bu sistemi görmek isteyebilir. ama ahkam kesmeye kalkarsa kusura bakmasın komik olur.
Sosyal ağlarda paylaş

sizin beklentinizin yüksek olmasıda açıkcası beni ırgalamıyor. biz guildce raid/wz/open world pvp yapmaya geldik ve 3/2 fena değil. idare ediyoruz. 3/3 olupta op classların 3 ayda bir değiştiği bir oyundan iyidir. bu oyunda pvp yok diyenlere şunu sormak lazım. neden pk/pvp guildleri halen oyundalar? pvp var. open world pvp yok ama umut var, potansiyel var. yeni map gelince open world pvp'de düzelirse 3/3 olur ve iktidar oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın. Guild savaşı yapabildiğimiz bir ortamı bıraktık, 2 sene önce başka bir oyuna geçtik. Hiç olmazsa burada open world pvp'ni dibine vuruyoruz dedik ama o oyundan da geldik swtora geçtik. Şimdi guild savaşlarından sonra, open world pvp'den de olduk. Ama o son yazdığın unsur öyle önemli bir unsur ki tarif edilemez bir unsur. PvP'yi tek başına yapamazsın. Adam gibi pvp yapabilmen için yanında ve karşında adam gibi pvp guildlerinin olması gerekiyor ve işte popüleritenin kurbanı oluyoruz kimi zaman. Yinede tüm bu gerçekler kadar başka bir gerçek daha var. SWTOR pvp'si zevksiz değil, zevkli. Gerçekten class dengesinin olduğuna inanıyorum, warzonelarda karşı takımı öldürmek fazla birşey ifade etmiyor, strateji ve zeka konuşuyor buda bizim hoşumuza gidiyor. SWTOR'un pvp'si kötü ifadesine katılamam. PvP konusunda çok potansiyelli bir oyun ve şuanda gözümde bir alternatifi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

Gok said:

mmo bu arkadaşlar tum mmo lar talent ve quest uzerine kurulu wow da ole conan da rift te aion da bundan sonra cıkacaklarda ole olacak biz mmo seviyoruz ve bunlar da mmo nun mutlaka olacakları bence bunlardan şikayet edenler mmo tarzını sevmiyor ama daha farkedebilmiş degilsiniz.

senin beklentilerinin düşük seviyede olması bizi hiç mi hiç ilgilendirmez. mmo'nun bugün geldiği nokta zeka seviyesi yelpazesi en geniş noktaya hitap edebilmek anlamında piyasa stratejileri yüzünden bu boktan yer oldu orası doğru. ancak kesinlikle mmo bu değil, bununla sınırlı değil. isteyen at gözlüğünü takıp sadece bu sistemi görmek isteyebilir. ama ahkam kesmeye kalkarsa kusura bakmasın komik olur.

bu tanima gore hangi oyun mmo ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...