Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IRL - In Real Life

xunn

Öne çıkan mesajlar

xunn said:
Danimarkalısı yanıma taşındı
o adam priest olabilir mi? bi 2-3 sene önce sabahın köründe karazhana girmelik raide adam arıyoken vay ak'dan birinden rica etmiştim. D ile başlıyodu sanırım nicki. nasıl bi muhabbet geçmişti bilmiyorum da xunn'un ev arkadaşıyım falan demişti. öyle girmiştim raide sdfsd. tabi inanılmaz sallıyo da olabilirim. ama bi priest var.
Sosyal ağlarda paylaş

blackwolf said:

played tıme az once bakdımda 552 gun dıyor 2005 den berı tek charla oynuyorum evlılık guıldlerın dagılması fılan derken toplamda 1 senelık oynamadıgım zaman var

işte kızların aradığı sadık adam bulundu! Adam karakterinin bile üstüne gül koklamamış kaldı ki eşinin/sevgilisini aldatsın.

bravo!
Sosyal ağlarda paylaş

İlk video'yu şirkette youtube yasaklı olduğundan seyredemedim ama:

Eğleniyorsanız sallayın gitsin endişe etmeyi. Akşam wow ya da başka bir oyun oynayacağına sinemaya gittin diyelim. Eee sonuç? Onda da zaman kaydı gitti bunda da. Hayatınızı akışını kontrol etmeye başlıyorsa tabii orada bi' hop demek lazım. Yoksa oyun oynamanın kime ne zararı var? 6 senelik wow hayatım boyunca şu an evlendiğim kişiyle tanıştım (wowla alakasız) ve evlendik dediğim gibi. Yani öyle "aman wow oynayan asosyaldir" "wowcu maldır" "vay efenim wow oynayanın kız arkadaşı olmaz" falan hikaye.

Eğlence devam ettikçe oyuna da devam.
Sosyal ağlarda paylaş

wow oynuyorum ,evliyim,işim yoksa gunde 10 saat falanda oynuyorum,tipimde yerinde öle 120 kilo falanda degilim hiç olmadım.wow oynayan adam iş güç sahibide oluyor,evleniyorda ,fasılada gidiyor,barada gidiyor.bunun dısında diger mmolara da musallat oluyorum hayatıma bir engel teşkil etmiyor.

herkesin kendine göre bir hayatı var. adam tipsiz ise yalnız kalacak degil ya! gider kendine göre birine bulur,kendine göre bir iş secer ,bunun dısında sosyal sorumluluklarınıda yerine getirir. bilmem kaç bos kesip yada kesemeyip title alıcam en daşaklı mounta binicem diye kasma git 2 gunde nether drake kas miss gibi mount.oyun böyle oynanır zamanı iyi kullanmak ile oynanır.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk cıkdıgo gunden berı oynuyorum unvt bıtırdım calısıyorum evlıgım bır tane oglum var 3 yasında esımle konusdum ılk baslar kızdı alındı ama zamanla alısdı hos haftada 4 gun aksamları 25 menlerde acıyorum ondada laptop aldım mıs gıbı oturma odasında oynuyorum kımse masal okumasın antı sosyal dıye her seyıde yapıyorum tabı bekar olsam dısarı cıkmama manı olabılır zaten evlıyım ıs guc derken brız olsun stresimi atmam lazım
Sosyal ağlarda paylaş

ben de haziran 2005'te başlamıştım. Peakim nihilumla günde 16 saat raidlerdi herhalde hem de final haftasında ehehe. Ama hiçbir zaman da pet, title, achievement delisi de olmadım diye teselli ediyorum kendimi.

Şimdi bakınca çok acıyorum harcadığım vakte, 3 dil daha öğrenip üstüne dünyayı gezebilirmişim ama 2si türk, 4ü alman çok sağlam arkadaşlar edindim, ingilizce konuşmam çok gelişti, bir de typing hızım hayatımı çok kolaylaştırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Wow oynarim, kariyerde yaparim, cocukda.

Lol holding sahibi degil herkes dunur :)

Sevindigim nokta, 1980 lerde universitede iken tum oyun zevkini somurmus olmam, simdi yapamazdim herhalde....

Su anda genleri bir sonraki nesle tasidik, bir kiz bir erkek ile, onlara az biraz gelecek kurduk ozel yatirimlar ile, hanim yakinda menapoza girer nasilsa, bizdede metres vs yok nasilsa, emeklilige 5 yil kalmis oldugunu varsayarsak,

2017 den sonraki mmorpg lerde nolifer olabilirim :)

Swtor eklenti paketi "other half" ile donerim mmo ya :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla lise hayatim olmadigindan dolayi o donem WoW ilac gibi geldi, beni yakindan taniyanlar bilir muhtemelen, got gobek had safhadaydi pek sosyal bir adam da degildim, yas geregi ben sikinti cekmesem bile yasitlarim gece disari cikma sorunlari yasiyorlardi, o yuzden guzel bir donem oldu. Ha bitti mi bitti, daha iyi seyler yapabilir miymisim, kesinlikle, 6 yil oynadiysam 3.5 yili kesinlikle her gun en az 7-8 saat oynayarak gecmistir herhalde, onun yerine baska seylere, 13-14 yasinda baslayabilecekken 19 20 yasinda anca basladigim hobilere daha erkenden girisebilirmisim mesela.

Ha bi de herkes Xunn'cugum gibi seks makinesi degil ne yazikki, o yuzden ben de o donemin buyuk bi bolumunu single gecirdim malesef sdjkfhsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah abi merak ettim ne kadar zamandır oynuyorum şu oyunu diye, girdim baktım

said:
14/02/05 N/A Free Month Expired

sevgililer gününde başlamışım oyuna, foreveralone.jpg
wow oynamasam daha boktan bişeyler oynardım/yapardım muhtemelen pek pişman değilim o yüzden
yalnız 7 yıllık wow hayatımda bir tane paticik dışı arkadaşım olmamış nasıl bi asosyalliktir ya.
neyse 4.3'e kadar baya azaltmıştım zaten, 4.3'ü de hızla tükettikten sonra wow şimdilik bitti benim için euh.
Sosyal ağlarda paylaş

Mmo lar cok sey caldi hayatimdan. Bagimli gibi oynadim hep.

Sansli azinliktanim. Yelken, foografcilik gibi hobileri feda etmeden oynayabildim. Evliyim, mmo oynarken evlendim hemde, hatun derdim de olmadi. Isim gucum de var.Ama icimde bir ses hep daha fazladini rahtca yapabilirdin aslinda diyor. O cok kotu bir ses iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

Mmo lar cok sey caldi hayatimdan. Bagimli gibi oynadim hep.

Sansli azinliktanim. Yelken, foografcilik gibi hobileri feda etmeden oynayabildim. Evliyim, mmo oynarken evlendim hemde, hatun derdim de olmadi. Isim gucum de var.Ama icimde bir ses hep daha fazladini rahtca yapabilirdin aslinda diyor. O cok kotu bir ses iste.

Hala yaparsın aga daha fazlasını, daha ölmedin ya. Geçmişte olan geçmişte kalır, şimdi yap yapmak istediklerini. Yoksa gene 5 sene sonra şu an için daha fazlasını yapabilirdim dersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kumadam said:

Absolut said:

Wow oynarim, kariyerde yaparim, cocukda.

Lol holding sahibi degil herkes dunur :)

Sevindigim nokta, 1980 lerde universitede iken tum oyun zevkini somurmus olmam, simdi yapamazdim herhalde....

Su anda genleri bir sonraki nesle tasidik, bir kiz bir erkek ile, onlara az biraz gelecek kurduk ozel yatirimlar ile, hanim yakinda menapoza girer nasilsa, bizdede metres vs yok nasilsa, emeklilige 5 yil kalmis oldugunu varsayarsak,

2017 den sonraki mmorpg lerde nolifer olabilirim :)

Swtor eklenti paketi "other half" ile donerim mmo ya :)

ahahaha süper bir yaklaşım,bende o yaşlarda hacca falan gider öbür dünya için kasarım heralde:p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...