Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erdoğan: Ateist bir nesil yetiştirmemizi mi bekliyorsun?

guzeladamcengiz

Öne çıkan mesajlar

La ilahe ilallah diyorlar, Ama altına, Gümüşe ve dolara tapıyorlar. Kabe'ye/Eşitliğe dönüyorlar, Ama servet sahiplerini kolluyorlar.
Küresel Şirk Çetesi ile kol kola giriyorlar, Sonra, Kelime'i Şahadet getiriyorlar. Allah Allah, bu hangi din ?
Mal mülk yığıp üstünde kuluçkaya yatıyorlar, Sonra da "lehulmülk/Mülk Allah'ındır" ayetini okuyorlar. Allah Allah bu nasıl bir din ?
Namazda birleşiyorlar. Eşitleniyorlar. Camiden çıkınca ; Ananıda al git diyorlar. Bu hangi din çözen var mı ?
Ramazan da oruç tutuyorlar. sokakta yatan evsizin bu durumuna itiraz etmiyorlar. Allah Allah, bu hangi din ?
Köşkte otururlar. Jipten inmezler. açlar ekmek ararken, bayat ekmek yemezler. Bu hangi din ?
Evet 5000 Puanlık soru;
Hangi DİN ? Mala tapar, Hile yapar, İhale kapar, Yoldan sapar. HANGİ DİN ?
Mal Sahabı, Mülk Sahabı, Onlardır'dir TEK SAHABI!

ne oluyor size nasıl hüküm veriyorsunuz?
Yoksa bir kitabınız var da onu mu okuyup duruyorsunuz?
Ve içinde her dilediğinizi bulabiliyorsunuz?
Yoksa, dilediğiniz hükmü verebileceğinize dair Diriliş Gününe kadar sürecek bir güvence mi aldınız?
Sosyal ağlarda paylaş

guzeladamcengiz said:

halk o zaman laikliğimi istiyoduki,mustafa kemal bunu yapacağız dedi oldu,şimdide tayyip yaparsa olabilir yani gayet makul bana göre

velhev ki bu durumu begenmeyenler olur, bence onlar da tıpkı cumhuriyetin başında kurulan istiklal mahkemeleri gibi kurulacak islam mahkemelerinde yargılanır,cezaları verilir,şeriatın kestigi parmak da acımaz.

valla halk istesin hindistanda olmadımı mesela ineklere tapıyorlar,kesmiyorlar dokunmuyorlar,gariban pakistanlılarda sınırdan kaçırıyor ha bire kurban bayramları gelmeden ahahahahhaa
velhasıl-ı kelam,bence haklı tayyeap,parayı veren düdüğü,iktidara gelen herşeyi çalar hacım bu kadarrr
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=iMk5fA5ysp4

http://www.youtube.com/watch?v=5FTSylWy7U8

http://www.youtube.com/watch?v=tIMifWU5ucU&feature=related

Revelation replaced investigation

dindar gençler yetiştirmeye devam.

Uğur Mumcu'nun çok güzel bi lafı vardır.

"Dünyada ya olayları teokratik açıdan göreceksiniz, böyle bir eğitim anlayışınız olacak ya da laik anlayış olacak."

RTE'nin aklından geçen dindar müslüman bir nesil. Dünyayı bu açıdan gören, tek tip, tek kafa bir nesil. Bilimin, aklın , mantığın değil, dini inancının izin verdiği ölçüde dünyayı görebilen, evrene anlam katabilen bir nesil. Sorgulayan değil itaat eden bir nesil.
Sosyal ağlarda paylaş

ateistliği bir bok olarak gören tayfayı da ben anlamıyorum, sırf inancın yok diye inananları küçük gören tavırlar, snob yorumlar falan. seçim malzemesi yapılmasından ötürü hoşnutsuz olabilirsiniz tabii ki ama 99%'i müslüman bir ülkede yaşıyorsunuz, deal with it yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...