Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geleceğin "abileri"

Cystein

Öne çıkan mesajlar

forgiver said:

parasını verip gidiyorlar :/

o zaman sandığım kadar ciddi bir olay değilmiştim ben de şaşırmıştım niye buna bu kadar sessiz kalındı diye. din dersinde sadece islamın anlatılmasından hallice. bakalım bunun devamı nasıl gelecek ama ben giden herkesi karşılamasalar bile zamanla "umre bursu" gibi şeyler açılmasını bekliyorum. tübitağın matematik için vermediği bursu belki umreye aktarırlar heh
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi aynı okullar her sene çanakkale , istanbul (saraylar , kiliseler , camiler) , büyükada , filan gibi gezileri de düzenlemiyomuydu yıllardır? yani bu şekilde velilerden talep gelmiştir diye düşünüyorum ben.. Evet o çocuklar hür iradeleri ile gitmediler oraya fakat gidipte kötü bişey de yapmadılar ki orda? çocukların ailesi onlara dini eğitim vermek istiyodur ve bu şekilde vermeyi uygun görmüştür.. yani ne ki bunda dalga konusu olan şey? vergi ,mergi demişsiniz de saçma olmuş o biraz..
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Abi ne diye rage yapıyorsun bu kadar? Ahahaha şaka gibi ya. Adam istediğini yazmakta özgür. Rahatsız olduysan moderasyona havale et ünlemden, gerekli görülürse uyarıyı alır zaten adam.

Sen kimsin ki millete had öğretiyorsun?

haha ateist şakirtler de üremiş, bunu da gördüm ya artık mutlu mutlu cennete gidebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...