Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 3 Paticik SDM Turnuvası

xunn

Öne çıkan mesajlar

SQDM rezalet bi mod abi, infantry only yapsan 4 assault res-matige donuyor, vehicle olsa direk vehicle'i kapip koruyan takim kazaniyor yani. Kompetitifle alakasi yok, zor bir yani da yok.

Minimum 16v16 rush veya conquest oynanir en kotu eglenelim diyorsaniz, yoksa 4v4, 8v8 falan sacmalik su oyun icin. Ha bi de server lazm tabi.

ps. vingdork kesicem senin biletini bi ara sdsfsf
Sosyal ağlarda paylaş

her zamanki gibi konular birbirine karıştırılıyor arkadaşlar.

biz adalet ya da rekabet peşinde değiliz, modları ya da kuralları tartışmanın bir anlamı yok. biz sahaya sürülmüş basit piyadeleriz. hayatta kalmak için savaşacağız, kazanmak için değil. bu yüzden gerçek erkeklere ihtiyacımız var.

ben 1, geriye 3 tane daha delikanlı gerek. oynamak isteyen 3 kişi daha bulursak bu başlıkta, server falan da kiralarız netekim.

ölmeye hazır 8 kişi çıkartamıyorsak, biz zaten ölelim.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

insanlar oynamak istemiyor çünkü burada birçok kişi tek başına takılmış bu zamana kadar çıkıp xunn ben sen sen sen siz hepiniz gibi laflar edince millet meeehhhh işim olmaz diyor. Random takım yapılırsa katılım olur.

olm hem battlefield oynuyorsunuz hem de squad kasıp beraber oynamıyor musunuz bunca zamandır?

oyuna günah resmen. beraber mekan basmadıktan sonra ne anladım ben bayrak indirmeden.

şaka şaka. tek de bayrak indiririm sdfghjk
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

insanlar oynamak istemiyor çünkü burada birçok kişi tek başına takılmış bu zamana kadar çıkıp xunn ben sen sen sen siz hepiniz gibi laflar edince millet meeehhhh işim olmaz diyor. Random takım yapılırsa katılım olur.

http://i.imgur.com/MoYfp.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Xeno sen de adam topla, recruit edin, sadece ben buradayımla olmaz, battlelog'dan platoon'a girin oradan tanıdıgınız patilerle squad olun, güzel bir turnuva cevirelim.

Evet sizden daha dişli tecrübeli squadlar olabilir, ama oyun zaten çok kompetetif değil, hem şansınız var hem de eglenmek için oynuyoruz sonuçta.

Takılın yani, event'imiz olsun paticik platoon'u olarak. Öyle boş boş duracaksanız platoon içinde atalım sizi dısarıda kalan hevesli bir ton pati var.

Rawr.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...