Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'yi bir musevi temsil edecek

barnacle

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

bu haber başlı başına bi fiyasko zaten de, vakit gazetesinin herhangi bir diğer haberine kıyasla çok normal kalıyor, ona tepki gösterilmiyor artık. vakit gazetesi işte. geçen gün otobüste okuyan bi adam görmüştüm bunu.

Şu olay benim çok tuhafıma gidiyo ya. yani adam okuma yazma öğrenebilecek kadar insan nitelikleri taşıyo ama yine de şu gazeteyi ciddi ciddi okuyabiliyo. Nasıl veya neden olduğunu çözemedim.

Bazen sadece resimlerine bakıp geçiyolardır diye düşünüyorum da sitede yorum filan yazanlar var yok yani cidden okuyanlar çıkıyo demekki (Gerçi sitede yorum yazanların gazete çalışanları olma ihtimali de bayağı yüksek aslında ama cidden okuma yazma bilip şu gazeteyi okuyanlar da var arada)
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ülke zaten ne kaybettiyse mübadele adı altında gayrimüslümleri sürmekten kaybetti.

3-5 kişi kaldılar kültürel zenginlik olarak, onlar için de hala millet celalleniyor ya. Anlaşılır şey değil.

Bu arada başlıkta hala misyoner geyiği başlamamış hayırdır?
Sosyal ağlarda paylaş

Sonütücü said:

En yakin 2 arkadasimda musevi, ailelerine girip cikiyorum surekli, insanlik olarak tanidigim cogu turkten daha insanlar.

büyük ihtimalle cogu museviden de iyilerdir
-memleket nere
-hatay
-hataylilar iyi insanlardir

bu muhabbet direk

sana karsi bir tavrim yok bu arada benim tavrim bu görüse, bu anlayisa, isbirlikcilere
Sosyal ağlarda paylaş

Pewpew said:

Sonütücü said:

En yakin 2 arkadasimda musevi, ailelerine girip cikiyorum surekli, insanlik olarak tanidigim cogu turkten daha insanlar.

-memleket nere
-hatay

bu muhabbet direk

sana karsi bir tavrim yok bu arada benim tavrim bu görüse, bu anlayisa, isbirlikcilere

Ben olaya insani yonden bakarim millet ayirmam. Ornegin yunanistanla ticari iliskilerim var, musterilerimden bir tanesi artik aile dostum sayilir. Inan dogum gunumde gece tam 12 de nisanlimdan once aradi. Benim dinle irkla isim olmaz o yonden yazdim o yaziyi.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Şu olay benim çok tuhafıma gidiyo ya. yani adam okuma yazma öğrenebilecek kadar insan nitelikleri taşıyo ama yine de şu gazeteyi ciddi ciddi okuyabiliyo. Nasıl veya neden olduğunu çözemedim.

Bazen sadece resimlerine bakıp geçiyolardır diye düşünüyorum da sitede yorum filan yazanlar var yok yani cidden okuyanlar çıkıyo demekki (Gerçi sitede yorum yazanların gazete çalışanları olma ihtimali de bayağı yüksek aslında ama cidden okuma yazma bilip şu gazeteyi okuyanlar da var arada)

Bir ara İstanbul'da bir üniversitede hukuk masterı yapan bir ev arkadaşım vardı. Adam asistan aynı zamanda derslere falan giriyor. O da her gün akit vakit birşeyler alır okurdu. Sen düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

kaynak hurriyet

Bonomo'nun merak edilen soyadının kökeni latince ve 'iyi insan' demek. Ailesinin bir kısmı İtalya'da yaşıyor. Özellikle internette çıkan 'Yahudi, İsrail ile ara düzelsin diye seçildi' ifadelerine çok üzülmüş, 'Ben Türküm ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak Türkiye'yi temsil edeceğim' diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Pewpew said:

Sonütücü said:

-memleket nere
-hatay

bu muhabbet direk

antakya olcak o, antakyalılar iyi insanlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

DAMALI ZEMİN: masonik sembol
FÖTR: yahudi şapkası
BASTON: mason sopası
GÖZ: malum sembol
MİKROFON: masonik sembol
KAHVALTIDA ÇAY: yahudi sembol
KRAVAT: malum sembol
SÖZDE TANRİ "RA" DÖVMESİ: masonik sembol
"V" BARIŞ İŞARETİ: malum sembol
ROCK & ROLL TŞÖRTÜ: yahudi müziği
TIPKI DİĞERLERİ GİBİ: masonik sembol