Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eşiniz-sevdiğiniz ile en fazla hangi nedenle kavga ediyorsunuz, tartışıyorsunuz?

cetintas

Öne çıkan mesajlar

chaotic 30 lara merdiven dayamış yaşlandıgını hisseden genç erkek sendromu yaşamış biraz.17-18 yıl çok uzak bi geçmiş değil

ztn forumdaki cogu insan 15-20 arası yıl önce ilkokulluydu herhalde :).

konuya gelirsek nerde saçma mevzu varsa ordan cıkar hep kavgalarım

hele böyle 24 yaşına gelmiş ama hala basit şeylerden kavga çıkaran kız milletine uyuz oluyorum.dünkü tartışmam aynen şu sebepten cıktı.ha artık tartışmıyorum acıkcası he mee diyip kapatıyorum ztn yeterince sıkıntımız var.böyle geyik şeylerle ugraşamıyorum

bunun son senesi işte mezun olcak.bunların dönemden bi kız var.kızı ben tanıyorum.dünde ben bu kızı nerden tanıyormuşumdan girip tartışma yarattı helal
Sosyal ağlarda paylaş

olm sen liselisin

alt dönemlerine yazıosundur.15-16 yaşında kızlardan tabi ayrılcaksın.o dönem öyle bi dönem

sıkıntı çekmediğim bir konudur kız mevzusu.fakir olabilirim ama her daim sevgilim olur sdfs.ha arada kendime mola veriyorum para olmadıgından.karşılayamıyorum cunku.karşılayamayınca stres oluyorum.insanın kız arkadaşına çay ısmarlıcak parası olması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bazen sacmasapan triplere giriyor anlamiyorum. Normalde hicbir masrafindan kacmam, gozumden sakinirim, iyiligi icin her seyi yaparim da bazen sacmaliyor iste. Yani bu kadar kusur kadi kizinda da olur diyorum da iste insan sinirleniyor tabii. Yani sonucta uzun boot time cekilmiyo abi onun acilmasini mi beklicem :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...