Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

disco breaker

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

türkiye'nin ilk html5 klibiymiş. ie9 virali bedük şarkısı.

http://www.discobreaker.com/

said:
klibin js kodlarındaki yorumlar ilginçdir ;

// cache ten okununca eventleri dispatch edememe sorunu uzerine kanirta kanirta browserlara duzgun loading yaptirma fonksiyonu. en iyi yontemi bulana kadar bu…

// browserlarin crash olmasi sorunu bu yuzden olabilir ama neden crash oluyorlar? hmm… :s

// dondurelim bakalim da partikuller ile yogun sprite animasyon patlamaz ins…

// pencere iletisiminde sorun olursa patlar burasi… biraz kismet mi desem acaba?

//”maceraci anus” isimli kitabim ustunde calismaya devam ediyorum. memelere dikkat!

// yalanlarla dolanlarla, doldu ramler dosyalarla, yuklu dosyalarin altinda kalanlarla

//0x796f72756c64756d2079612120746572656c6c692074726f6c6f6c6f6c6f21 = > ?yoruldum ya! terelli trolololo!
Sosyal ağlarda paylaş

şarkı güzelmiş, bedük dinleme çekti canım yine.
klip abuk olmuş, sağdan soldan pop-up çıkıyor, ama yine de ilginç bir tarz olmuş.
bu pop-upların çıkış sırasına göre normal bir klip hazırlasalar, 1080p olsun, indirip tekrar tekrar izliyim. loopa alayım hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk çıktığında Chrome ile açılamıyordu. Sanki sadece ie9 özelliğiymiş gibi. Sonra Chrome'da da açılır oldu, en iyi performans için ie9 yazmışlar. Ama ikisiyle de denedim (Chrome'da daha iyi olcağını bile bile), ie9 kötü, Chrome iyi.

Ayrıca acayip benzer bi deneyi daha önceden izlemiştim Chrome'da. Pencerelerin açılıp kapanmaları bile aynı olabilir. Sırf içeriği değiştirip koymuş olabilirler mi diye düşündüm bi an...

Hiç yakıştıramadım Bedük'e, severdim kendisini..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...