Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şamar yemeye devam

cetintas

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

turk ordusunda fransizlari korkutucak kadar almanca bilen subay oldugunu sanmiyorum

ihbin ihbini duymadan teslim olmio adamlar genelde

*Almanlar yenilince biz de yenilmiş sayılıyoruz ve tersi de doğrudur.
Bu teoreme dayanarak o galibiyetlerin hepsine ortağız, yani höt desek sıçırtırız Fransızları!11!!
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas abi iktidardaki parti chp olsaydı,fransız uçağı ihlal etmeyecekmiydi acaba,bu ne kafası anlayamıyorumki veya kardak krizleri akp zamanındamı yaşandı,abi bok atıyımda nasıl atarsam atıyım mantığı sayesinde senin fikriyatın 100 yıl iktidara gelemez abi ya kusura bakma ama çetintaş-akp-fransız uçağı üçlemesini görünce direkt mesaj yazayım dedim yazdıklarını tahmin edebiliyorum:D
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

cetintas abi iktidardaki parti chp olsaydı,fransız uçağı ihlal etmeyecekmiydi acaba,bu ne kafası anlayamıyorumki veya kardak krizleri akp zamanındamı yaşandı,abi bok atıyımda nasıl atarsam atıyım mantığı sayesinde senin fikriyatın 100 yıl iktidara gelemez abi ya kusura bakma ama çetintaş-akp-fransız uçağı üçlemesini görünce direkt mesaj yazayım dedim yazdıklarını tahmin edebiliyorum:D

olm ne alakası var chp ile.
chp li bir adam izlenimi mi yaratıyorum? yerim chpyi,sana bir şey olmasın.
haberi alıntıladım,koydum oraya, yazacağımı da yazdım, gençler de yazacaklarını yazmışlar, çoğu da maytap geçmişler, bitti-gitti...
memleketin dibine vursalar umrumda değil yahu, 12 hazirandan sonra ben de takmıyorum çoğunuz gibi, maksat ara sıra insani yönlerimi kaybetmişmiyim, kaybetmemişmiyim; onu görebilmek?
Çok şükür iyiyim hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok, iyi çocuklar, arkadaşlar, gençler var da.
Arada bir de çete var 20-25 kişilik.
Sen bildiğini yap kardeşim.
Trol-mrol bizi bozar.
Eskiden trol mü vardı?

Tom Miks vardı, kankileri Konyakçı vardı, Doktor vardı.
Çelik Blek vardı, Profesör Öklütus vardı, Rodi vardı...
Ya Conan vardı Kimmeryalıların en hası.
Zagor Tenay vardı,nam-ı diğer Baltalı İlah....

Güzel günlerdi be.
;)
Sosyal ağlarda paylaş

ya çetintaş abi ki büyüksün benden iyi diyosun güzel diyosunda bak konuyu okumadım yani olayı biliyorum sadece ne var bunda 3 dakika bizim hava sahasında artık neyse o ki sınırları koruma sacma gelir istedigim halde mesela viyanada yasayamamak nedirki anlıyorum su anki hükümete gönderme yapmak istiyosun bu böyle olmamalı yani yıllardır gönderiyosunuz sonuc? yok(ki bak bunları aşırı ama hakkaten aşırı sosyalist bi ailede yetişmiş biri olarak söylüyorum)sonuc yok.ha bana sorarsan fransa hava sınırıma girsin hatta yasadıgım sehre iniş yapsın o pilot gelsin 2 bira ısmarliim nedirki siayaset bu degil en azından muhalefet bu degil türkiyede yasıyosun aziz nesin kadar demicem ama mesela %30 diyorum ben icraaate bakıyo siyasete degil ha bişeyler yapmak istiyosan yapmasan bile yada ztn yapmakta zorunlu oldugun icraatleri göstererek bu halkın oyunu alırsın halk siyasetten anlamayan bi halk..dedigim gibi baslıgı okumadım 5 sayfa ama girsin ya fransa gelsin çayımı biramı içsin nedirki eger muhalafet yapmak istiyosan yetersiz ha milliyetçiyim bunu yapamaz diyosan yobazsın
Sosyal ağlarda paylaş

SNA1L said:

ya çetintaş abi ki büyüksün benden iyi diyosun

SNA1L said:

güzel diyosunda bak konuyu okumadım

SNA1L said:

yani olayı biliyorum sadece ne var bunda 3 dakika bizim hava sahasında artık neyse o ki sınırları koruma sacma gelir istedigim halde mesela viyanada yasayamamak nedirki

SNA1L said:

anlıyorum su anki hükümete gönderme yapmak istiyosun bu böyle olmamalı yani yıllardır gönderiyosunuz sonuc? yok

SNA1L said:

(ki bak bunları aşırı ama hakkaten aşırı sosyalist bi ailede yetişmiş biri olarak söylüyorum)sonuc yok.

SNA1L said:

ha bana sorarsan fransa hava sınırıma girsin hatta yasadıgım sehre iniş yapsın o pilot gelsin 2 bira ısmarliim nedirki siayaset bu degil en azından muhalefet bu degil

SNA1L said:

türkiyede yasıyosun aziz nesin kadar demicem ama mesela %30 diyorum ben

SNA1L said:

icraaate bakıyo siyasete degil

SNA1L said:

ha bişeyler yapmak istiyosan

SNA1L said:

yapmasan bile

SNA1L said:

yada ztn yapmakta zorunlu oldugun icraatleri göstererek bu halkın oyunu alırsın halk siyasetten anlamayan bi halk..

SNA1L said:

dedigim gibi baslıgı okumadım 5 sayfa

SNA1L said:

ama girsin ya fransa gelsin çayımı biramı içsin nedirki

SNA1L said:

eger muhalafet yapmak istiyosan yetersiz

SNA1L said:

ha milliyetçiyim bunu yapamaz diyosan yobazsın

B)-
:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?13,6050949,6054920#msg-6054920
Redeagle said:

Kıbrıs'ta var bir üsleri. Afrika'da çıkarlarına aykırı iş olunca hemen adam indiriyorlarmış oraya. Ege'de falan bilemem.

Kıbrıs'ta Fransız üssü yok. İngiliz üssü var.

Ben bizi gezdiren rehberin yalancısıyım valla. İngiliz üssünün girişinde de "ingiliz egemen topraklarına hoşgeldiniz" yazıyor demişti. Şu libya olayları sırasında asker transfer ettikleri bir üs var demişti. Ama gidip güney kısmına geçip nerde lan burası diye aramışlığım yok tabi. Adam oranın yerlisi olduğundan biliyodur diye tahmin ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...