Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık World of Warcraft Oyun Süresi

Sonicwave

Öne çıkan mesajlar

Herkese merhabalar.

Uzunca bir süredir WOW'da ticaret ile uğraşmaktayım. Bunlardan en yenisi de aşşağıdaki listelerde belirtilen ücretler karşılığında belirtilen oyun sürelerini sağlamak.

1ay>>>>8k-13k gold (Realm ve de stok durumuna göre)

3ay>>>>22k-35k gold (Realm ve de stok durumuna göre)

6ay>>>>42k-60k gold (Realm ve de stok durumuna göre)

12ay>>>75-110k gold (Realm ve de stok durumuna göre)

Oyun içi goldun yanında havale ile de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

1ay=15TL,

3ay=40TL,

6ay=70TL,

12ay=100TL.

Bütün EU realmleri için satış mevcuttur. Gold ile ödemelerde ücret yukarıdaki belirtilen fiyat aralıklarındadır ve o anki realm/stok durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Havale ile gerçekleştirilen alımlardaki fiyat TL bazında sabittir.

Ayrıca X-53 Touring Rocket satışlarım da mevcuttur.

Özel kampanyalarım ve toplu alımlar için irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Dipnot: Güvenilirlik ve de referans problemim yoktur.

Detaylı bilgilendirme için lütfen telefon ya da msn üzerinden iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

msn: [email protected]
tel: 05532336822

Teşekkürler, kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha bugün 55k'dan 3 tane 12 ay sattım.

Fiyatlar realmine göre değişiyor, kaldı ki o dediğin fiyatlar "her realm için geçerli değil."

Her realm için olsaydı dünyadaki, özellikle de uzak doğudaki büyük şirketler bu işi yaparken Silvermoon, Ravencrest, Xavius gibi realmlerde 10milyon gold rezervi yaparken Neptulon'da 300-500k gibi bu realmlerin yanında son derece ufak kalacak bir meblağ rezervi yapmazlar, o realmlere verdikleri 12 aylık fiyatları Neptulon ve benzeri realmler için de verirlerdi.

Gereksiz mesajlar atmayalım lütfen. İsteyen istediği fiyata satar istediği fiyata alır.
Sosyal ağlarda paylaş

Gereksiz mesaj olarak algılamam son derece normal. Araştırıp gelmeme rağmen "Araştırıp öyle yapın." tarzında yaklaşımlar hoş değil.

Dediğim gibi isteyen istediği fiyata yapsın. Fiyatları güncelleme konusunda haklı olabilirsin ancak, çok da kırmak istemiyorum bu işi yapan insanlar da olduğundan.

Kaldı ki maksimum 75-85k'ya yapanlar var diyorsun. Senin o gold sattığın meşhur stormrage'de daha da ucuza fiyat verdiğim oldu 2 hafta öncesinde. Topic'te yazan fiyatlar senin dediğin rakamlara tekabül ediyor zaten iyi oku. Hatta o rakamlara gelen müşterileri bile geri çevirmemek adına aylık oyun sürelerini verip gönderiyorum.

Ancak benim dediğim 100k üzeri goldlar "en kötü" şartlarda verilecek oyun süreleri en kötü realmler için.

Bana fazla akıl vereceğine o dediğim realmlerdeki fiyatları "araştır." Yukardaki mesajımda da yazdım, bazı realmlerde o fiyatlara hiçbir firma vermez. Verdim diyen de iki gün sonra gider bankasına kredi kartından ödemesini geri alır, almıştır da. RAF oyun süresi de Blizzard tarafından silinir. Bu yüzden de birçok insan mağdur oldu petlerden, mountlardan, RAF oyun süresinden.

Yoksa, senin mantığına kalsa, ha balnazzar, ha bladefist, ha silvermoon. Maks 75-85... 3 tane realm söylerim 95'e bile zor bulursun ne 85'i? İşte orada devreye o "en pahalı ihtimaller" giriyor.

Ben de en kötüsünü düşünüp konuyu öyle yazmak zorundayım. Yoksa müşteri bana "Bu realm bundan niye daha pahalı?" diye sorduğunda ilana yazmışsam ve de vermiyorsam yalancı durumuna düşerim.

Bu işi yapan arkadaşlarım da en basitinden Dunemaul'da yeri geldi fiyat yükseltmek zorunda kaldı "haklı olarak." Realmlerin günü gününü tutmuyorsa normaldir. Yoksa ben de "genel olarak" zaten senin dediğin rakamlara veriyorum "hatta daha ucuza" merak etme.

Gerçi etsen de iyi olur. Konu bedava up.

Geldim burada cevap veriyorum o da iyi. 5k gold kasardım yazık günah.

Edit: Özel kampanyalarım ve toplu alımlar için irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Dipnot: Güvenilirlik ve de referans problemim yoktur.

Detaylı bilgilendirme için lütfen telefon ya da msn üzerinden iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Fiyatları bundan iyi güncelleyecek bir yöntem yoktur. Gelinir yüzyüze görüşülür, gereği neyse yapılır. Mühim olan insanları dolandırmamak kandırmamak vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim ticaretimiz biraz değişik oldu, ben ki wow-turk forumlarında ticaret bölümünde moderatörlük yapıp 200-250 arası belki daha da fazla wow char alıp satmış ( yabancılar dahil ) ben, böyle güvenilir adam görmedim :) Ticaretmize gelince, frozen accountum vardı, önce kod ile onu active ettik, sonra ben goldları aktardım raf ile davet yolladım.Ama belki haftasonundan dolayı gecikti ki işleme başlamadan zaten söylemişti biraz gecikmeli olabilir diye, biraz vakit alsada ( ki çok işleri var benim anladığım kadarıyla allah arttırsın:) ) hangi vakitte nasıl söylediyse ve bunlara ek olarak ilgiyi alakayı gerek tel gerek msnden hiç kesmeden işlemimi halletti, gecikti diye bir de tamamen kendisinin güzel ve sürpriz beklemediğim bir telafisi oldu.Gecikme olunca biraz sıkılmıştım ki herkes sıkılır, gerekli süreyide tanımıştım gerçi, ama o süreye bile gerek kalmadan bitti işlemler , içiniz rahat olsun güvenle ticaret yapabilirsiniz, kuruşuna kadar karşılığını alıyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

DoubleW said:

Bizim ticaretimiz biraz değişik oldu, ben ki wow-turk forumlarında ticaret bölümünde moderatörlük yapıp 200-250 arası belki daha da fazla wow char alıp satmış ( yabancılar dahil ) ben, böyle güvenilir adam görmedim :) Ticaretmize gelince, frozen accountum vardı, önce kod ile onu active ettik, sonra ben goldları aktardım raf ile davet yolladım.Ama belki haftasonundan dolayı gecikti ki işleme başlamadan zaten söylemişti biraz gecikmeli olabilir diye, biraz vakit alsada ( ki çok işleri var benim anladığım kadarıyla allah arttırsın:) ) hangi vakitte nasıl söylediyse ve bunlara ek olarak ilgiyi alakayı gerek tel gerek msnden hiç kesmeden işlemimi halletti, gecikti diye bir de tamamen kendisinin güzel ve sürpriz beklemediğim bir telafisi oldu.Gecikme olunca biraz sıkılmıştım ki herkes sıkılır, gerekli süreyide tanımıştım gerçi, ama o süreye bile gerek kalmadan bitti işlemler , içiniz rahat olsun güvenle ticaret yapabilirsiniz, kuruşuna kadar karşılığını alıyosunuz.

Çok teşekkür ederim.

Bu satıştan sonra ciddi anlamda bir dost kazandığımı düşünüyorum. Bu aralar beklemeyle alakalı çok problemler var. Günde 20-300 arası oyun süresi satmak zor olabiliyor, haliyle bugün de Pazar olunca oh ne ala memleket havasına döndü ortalık.

Bu zamana kadar yaşanan tüm gecikmeler için tüm müşterilerimden özür diliyorum. Yanlız msn konuşmalarında da telefonda da izah ediyorum, bu tarz gecikmeler yaşanabiliyor yoğunlukla beraber Blizzard'ın sisteminde gerçekleşen bazı hatalardan dolayı.

-------------------------------------------------------------

Yukarıdaki 2 arkadaş için de ayrıca adminlere gerekli mesajları gönderdim. Sanıyorum ki kendileri konu ile ilgilenip gereksiz mesajları silecektir.

Yanlız ben şunu söylüyorum. 6k, 7k, 10k, 20k... Fiyatı hiç problem değil (ki inşallah sorunsuz vaziyette benden de ucuza bu forumdaki insanlar alımlarını gerçekleştirebilir), ancak herkesin bilmesi gereken bir husus var.

Ben kendim turizmciyim. Verilen çok sözler duydum, çok yeminlere şahit oldum. 77 milletten 7777 çeşit adam tanıdım, her sene de tanımaya devam ediyorum.

Yarın bir gün "Burada daha ucuz gelin burdan alın gerekirse donuna kadar biliyorum adamın kim olduğunu." diyerek uğurlarında bu konuyu forum kuralları dışına çıkarak trollediğiniz ve bu oyun sürelerini tedarik ettiğiniz, satın aldığınız o Koreli, Çinli, Avrupalı, Kongolu, Afrikalı, bilmem nereli bir insan o sizin verdiğiniz goldu başkasına satarken yakalanır da banlanırsa, işte o oyun sürelerine elveda dersiniz.

İsteyen bana gelsin, istediği şekilde örnek vereyim.

Ben, hiçbir zaman "Bu piyasanın en ucuzunu satıyorum, gieeel vatandaş gielll." diye bağırmıyorum. Muhakkak ki benden ucuza satan vardır. Ben de yollarını araştırıp, "Daha da nasıl fiyat düşürebilirim?" diye uğraşırım. Böylece kazanan müşteri olur.

Ancak, doğrudur, yanlıştır, dürüsttür, yalancıdır, geri alır ya da almaz (ki tanımadığım insanlar hakkında hiç yorum yapmadım, yapmam da) o insanlar aylar süren Blizzard takibinden sonra herhangi bir sorunla sizin goldunuz üzerinden sorun yaşarsa, yukarıda belirttiğim gibi siz daha fazlasını yaşarsınız. Ondan sonra da cep telefonundan mı arar ulaşırsınız, mail mi atarsınız, yoksa "Delikanlıysan adres var lan geliyorum yanına!" deyip Kore'ye Çin'e mi gidersiniz ben tabi orasını bilemem, karışmak da işim değil.

Buralara bu konuda başkalarının reklamını yapmaya, konuyu baltalamaya, WOW dilinde "Trollemeye" gelen olduğu sürece rapor etmeye devam edeceğim.

Forum kurallarında ne yazıyorsa herkes onu yazsın. Kendine çok güvenen varsa, o ucuz dediği yerlerden üstüne kâr koyup satabilir. Neden yapmıyor o zaman?

Çünkü, biliyor ki bir sahtekârlık olursa o da elin Koreli'sini, Çinli'sini bulamaz.

Benim iletişim bilgilerim forumda mevcut. Sadece alım satım üzerine değil, işlerden fırsat buldukça muhabbet, WOW ile alakalı herhangi bir yardım vs. için de kullanılabilir.

Buraya her yazışımda 5k zarara giriyorum. Ama bu boş yazıları sildirmek için değer.

Dipnot: Hayrettir ne zaman paticik'tan müşteriler bu foruma bişey yazsa hep bir gereksiz yazı türü. "Tesadüf" müdür?..
Sosyal ağlarda paylaş

Rahat ol biraz insanlar sadece bunun normalde 1 ay = 6k gibi bir fiyata yapıldığını söylüyor ve senin burada verdiğin fiyatı aşırı bulduğu için revize amaçlı sana yol gösteriyor, hepsi bu.

Burada herhangi bir ürünü piyasadaki değerinden yukarı satan herkesin konusuna benzeri mesajlar gelir lakin senin gibi destan yazanı daha önce hiç görmemiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

Senden bu işlemi gerçekleştirenlere herhangi bir güvence verebiliyormusun acaba?
Bu işlemleri yapan birçok kişi var sen kendince doğrularını onlarda kendince satıi yollarını gundeme getiriyo lakin gel benden al sana guvence veriyorum diyebilen yok gibi.Senden alınan game time 3 gun sonra patlaması ve alan kişinin acc banlanmasında senin nasıl bir katkın olucak?

Burda trolleme olarak algılamasan memnun olucam bilgilendirme olrak düsünmeni isterim 12 aylık başka yerden alıp ve aldıkları yerin kredi kartını kulanan 7-8 tane arkadasım var açıkçası ben acc riske atmak istemedigimden almadım .Lakin senin bu konuda nasıl önlemlerin var bunları soylersen alıcak olanarkadaşlara yardımcı olmus olursun
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle mesajları trolleme olarak algılamam, bilakis, böyle bir durumda bilgilendirilme isteyen insanların bu şekilde atılmış mesajlarından memnun olurum.

Tabi ki de burada ticaret yapmaya çalışan her insanın belirli sırları var. Bunları uluorta açıklamayı uygun görmüyorum.

Ancak, güvence konusunda en ufak bir sıkıntı yaşatmadım. Sizden daha çok soru soran insanlar da gelip oyun sürelerini güvenli biçimde temin etti, aylardır da böyle gidiyor.

Aklınızda kalan tüm soru işaretlerinin giderilmesi anlamında günün her saatinde iletişim adreslerimin en az birisinden bana ulaşabilirsiniz. Güven tazelemek adına da gerekli bilgilendirmeleri belgeleriyle beraber orada yapıyorum. Üstelik bir ürün almanız da şart değil.

İlan günceldir.

msn: [email protected]
tel: 05532336822

Dipnot: Özel mesajlar cevaplandı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...