Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık World of Warcraft Oyun Süresi

Sonicwave

Öne çıkan mesajlar

WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOTWOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOTWOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOTWOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOTWOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOTWOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
WOT
WOT
WOT

WOT
WOT
WOT
Sosyal ağlarda paylaş

Tavsiye üzerine denemeye karar verdim.

Ümit bey ile akşamüstü konuştuk , birkaç saat içinde hallolacağını söylemişti. gerçekten öyle de olmuş.
3 aylık aldım , Ümit bey sürelerin account'uma yüklenip yüklenmediğini öğrenmek için 2-3 defa telefon bile etti.
sağolsun.

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tamamen güvenlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe eyvallah Oğuz.

Hadi senin fiyatlara çekelim biz de fiyatları o zaman. Müşteriler kazansın.

12 ay diablo oyun süresi+tyrael mount+diablo 3+ mists of pandaria beta daveti sadece 75TL. Üstelik, sanal kartınızı temin edip kademe kademe Annual Pass işleminden de geçirmesi de bizden.

Detaylı bilgilendirme ve toplu alımlarda ücretlendirmeler için iletişim adreslerimden irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

msn: [email protected]
tel: 05532336822

Günceldir
Sosyal ağlarda paylaş

Sonicwave said:

Hehe eyvallah Oğuz.

Hadi senin fiyatlara çekelim biz de fiyatları o zaman. Müşteriler kazansın.

12 ay diablo oyun süresi+tyrael mount+diablo 3+ mists of pandaria beta daveti sadece 75TL. Üstelik, sanal kartınızı temin edip kademe kademe Annual Pass işleminden de geçirmesi de bizden.

Detaylı bilgilendirme ve toplu alımlarda ücretlendirmeler için iletişim adreslerimden irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Günceldir

Bunun gold versiyonu varmı acaba.yabancılar yapıyor acaba sizde yapıyormusnuz
Sosyal ağlarda paylaş

kendisiyle kısmen sorunsuz (ondan kaynaklanmayan tamamen blizzardtan) bir alışveriş gercekleşti her aşamasında ilgiyle ugrastı durumu defalarca sordu ben umursamama rağmen kendisi sürekli uzerine dustu ve sonunda herşey çözüldü. Bi scale vermem gerekirse 10 üzerinden 10 veririm :) kendisine tekrar teşekür ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkür ederim.

Konu günceldir.

RAF oyun süresi alacak olanlar için duyuru: Blizzard firması change country olayını kaldırdığından artık ülkenizi değiştirip RAF oyun süresi alamazsınız. Yani, eğer ülkeniz Türkiye(ya da Recruit a Friend için yasak olan bir ülke) ise adres kısmından ülke artık maalesef değiştiremiyorsunuz. Yine de oyun süresi almak istiyorsanız sizin için ülkenizi değiştirip gerekli şartları yeniden sağlayabilirim. Gold ile alımlarda çok ufak bir ücret talep ediyorum ancak, TL ile alımlarda ülke değiştirme olayınızı tarafımdan gerçekleştiriyorum. Ancak, account bilgilerinizi almak zorundayım. Bu konuda gerekli referansı sağlayabilirim.

Ayrıca, ülkesini değiştirdiği halde RAF daveti gönderemeyen ve oyun süresi alamayan kişilerin de artık RAF daveti göndermelerini ve oyun sürelerini almalarını sağlayabilirim. Bu zamana kadar benimle irtibata geçip ülkesini değiştirdiği halde RAF oyun süresi alamayan müşterilerim yeniden benimle irtibata geçip RAF oyun süresi alabilirler.

Dediğim gibi artık ülkenizi kendiniz değiştiremezsiniz, dolayısıyla da kendinizi ya da herhangi birisini mevcut accountunuzdan recruit ederek RAF oyun süresi alamazsınız. Blizzard bunu yasakladı.

Konu günceldir.

İletişim bilgilerim;

Sosyal ağlarda paylaş

ülke değiştirme işlemini kendinizde halledebilirsiniz , bu iş için ne ekstra gold/para ne de hesap bilgilerinizi tanımadığınız kişilere vermenize gerek yok , bu işin yöntemi de ticarete dökülmüş durumda şuan.forum kurallarına aykırı değilse burda anlatabilirim yöntemi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu zamana kadar kimseden en ufak bir şikayet olmadığından dolayı tanımadığınız bilmediğiniz ama referanslı insanlara vermekte bir sıkıntı yok. Kaldı ki, ülke değiştirme işleminde sadece gold ile alımlarda çok ufak bir ücret talebim var (ki böylesi bir yöntem için de değer diye düşünüyorum) diğer bu işi yapan arkadaşlar gibi. TL ile alımlarda yine bir ücretlendirme söz konusu değil.

Eğer illa ki anlatacağım diyorsanız burada değil de yeni bir konu açıp o konu altında anlatırsanız daha iyi olur.

Bu arada, ülke değiştirme esnasında müşteri "oyundan dahi çıkmıyor." Msn'den, skype'den, telefondan herhangi bir şekilde birisiyle konuşurken WOW accountunuzdan çıkmadan şifrenizi değiştirebileceğinizden dolayı hacklenmeniz mümkün değildir.

Üstelik, artık bu yöntemi kendim de bulmuş olduğumdan direk ben değiştiriyorum ki düne kadar yurtdışında beraber iş yaptığım insanlardan alıyordum.

Satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Konu günceldir.

Dipnot: Bu arada sabah yazdığım mesaj neden silindi onu anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...