Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık World of Warcraft Oyun Süresi

Sonicwave

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

shal said:

12 ay diablo oyun süresi+tyrael mount+diablo 3+ mists of pandaria beta daveti satın aldım arkadastan suan beklemedeyim actif olunca bilgilendirecem sizleride Teşekürler

adresin neresi olarak kayıtlı hesapta? yani ülkesi TR değil dimi?

Türkiye ülkelerine veremiyoruz Ramo msnde de söyledim şansın yok senin. Raf daveti gönderemiyorsun. :) Shal'ın U.K. olduğundan hallettik.
Sosyal ağlarda paylaş

İstediğin D3 olsun ramo ayarlarız eskilerden, donmuşlardan vs vs.

SOR sistemi geldikten sonra satışlarda bir yapılandırmaya gidiyorum.

Birkaç gün içinde elime "merge edilmemiş", yani geçmişten sadece account olarak kalmış çok sayıda account geçebilir. Bu yüzden şimdilik beklemedeyim ve bu accountlar elime geçerse/geçtiği zaman yeni bir konu altında daha açıklayıcı bir şekilde bu donmuş accountları SOR (scroll of resurrection) ile açtırıp hem SOR mount, hem Diablo 3 (account geçmişten olduğundan d3 için annual pass yapılabilecek accountlar olacak) satışlarını yapmayı düşünüyorum.

Ayrıca, "merge edilmemiş" account olduğundan, sıfırdan açılabilecek bir battle.net hesabıyla otomatikman ülke, isim, soyisim, doğum tarihi, gibi bilgileri kullanıcı kendisi için değiştirebilecek.

Ancak, daha test aşamasında. Şu an için kendimde 8-10 account denedim sonuçlar iyi. Ancak, account stoklarını kontrol ediyoruz şu an için. Bu accountlar elimize geçer geçmez satışlara başlayacağım. Umuyorum ki geçsin.

Geçerse, en kısa zamanda çalışmaları bitirip tekrardan diablo 3 satışlarına başlamayı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo 3 ve Annual Pass için ülkesini değiştiremeyen arkadaşlar bugünden itibaren benimle irtibata geçebilirler. Ülkesini değiştiremeyen arkadaşlar için "merge edilmemiş" account stoğum bulunmakta. Bu accountları, yeni alacağınız mail ile merge etmeniz yani birleştirmeniz durumunda accountların tüm bilgileri yeni oluşturacağınız battle.net hesabıyla aynı olacak. Yani istediğiniz isim, soyisim, ülke, doğum tarihi ve aklınıza gelebilecek ne kadar bilgi varsa hepsi siz ne isterseniz o olacak.

Ayrıca, bu accountlar şu an için frozen olduğundan Scroll of Resurrection ile oyuna başlatmanız halinde direk Cataclysm upgrade, 80 level bedava karakter, 1 hafta bedava oyun süresi, Scroll of Resurrection daveti gönderen arkadaşınızın realmine ücretsiz migrate ve faction değiştirme gibi bonuslarla geliyor.

Daha da ötesi, yeni gelen SOR (scroll of resurrection) mountu da satışlara açılmıştır.

Fazla uzatıp kafa karıştırmamak için benden alabileceğiniz ürünleri tek tek yazıyorum;

*2009 ve 2009'dan önce ödemelerinin yapılması bitmiş ve herhangi bir mail adresiyle "merge edilmemiş (birleştirilmemiş)" accountlar, (yukarıda merge edilmemiş accountların avantajlarını saydım),

*Bu accountların ülkesini istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz için bir çok ülkesi Türkiye olan müşterimin benden alamadığı, "Diablo 3" oyununu da içeren Annual Pass (soyisimleri kendi accountunuzla aynı alabileceğiniz için dilediğiniz gibi accountlar arası 20euro karşılığında transfer yapabilirsiniz),

*Yeni SOR (Scroll of Resurrection) binekleri; (http://www.wowhead.com/item=76889 >>Alliance için / http://www.wowhead.com/item=76902 >>Horde için)

*Hiçbirisini beğenmedim diyorsanız [b]merge edilmemiş accountların kendisi...

[/b]

Bitmedi.

"Mount alacağım ama zaten elimde 2 tane account var. Ülkeleri SOR ve RAF (Recruit a Friend) daveti gönderebildiğinden hem aylık oyun süresi (şart değil) hem de mount istiyorum ancak, bu mount için SOR gönderdiğim diğer accountuma 12.99€ ücret ödemek istemiyorum." ya da "Arkadaşıma SOR gönderdim. 1 hafta bedava oyun süresini aldı. Ancak, daha fazla oynamak istemiyor (ya da 12.99€ ödeme yapmak istemiyor) ve 1 ay ödeme yapmayacak. Ülkesi RAF daveti gönderebilir. Ben de SOR Mount'unu istiyorum." diyorsanız yine bana gelin. Benden bağımsız iki account arasındaki mountu da satıyorum. Evet yanlış değil, ister kendi accountlarınız, ister arkadaşınızla sizin accountunuz olsun onu da satıyorum. Hem de, kendi accountlarımı sizden gelecek SOR ile açtırmak zorunda kalmayacağım için daha da ucuza.

Belirtmekte fayda var; "merge edilmemiş" bir account ile Annual Pass alacak arkadaşların ücreti, RAF daveti gönderebilen arkadaşların alacakları Annual Pass ücretinden daha ucuzdur. Çünkü, "merge edilmemiş" accountu da size vereceğim ve tamamiyle size ait bilgilerle dolu bir account olacak. Yani RAF gönderebilenler sadece Annual Pass'tan yararlanırken, merge edilmemiş account alanlar da hem o accountun hem de Annual Pass'ın sahibi olacak.

Sizden ricam, telefonla ararsanız, aramadan önce bu konuyu en az bir kere fazladan okuyup anlamadığınız yeri bana sormanız. 5 dakika fazla konuşmanın benim için bir şey farkettiğinden değil, telefon paranıza yazık olduğundandır.

Yine aklınıza takılan bir konuda soru sormaktan çekinmeyiniz. Her zamanki gibi iletişim bilgilerimin en az bir tanesinden 7/24 ulaşmanız mümkün.

msn: [email protected]
tel: 05532336822
Sosyal ağlarda paylaş

Belirtmekte fayda var; "merge edilmemiş" bir account ile Annual Pass alacak arkadaşların ücreti, RAF daveti gönderebilen arkadaşların alacakları Annual Pass ücretinden daha pahalıdır. Çünkü, "merge edilmemiş" accountu da size vereceğim ve tamamiyle size ait bilgilerle dolu bir account olacak. Yani RAF gönderebilenler sadece Annual Pass'tan yararlanırken, merge edilmemiş account alanlar da hem o accountun hem de Annual Pass'ın sahibi olacak.

Altı çizili kısmı postta editleyemediğim için burada editliyorum. 2 kişi aradı, "Hem account hem D3 daha ucuz nasıl oluyor?" deyince uyandım. Kimse kusura bakmasın yorgunluktan yanlış olmuş bu yüzden burada düzeltiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonicwave said:

"Mount alacağım ama zaten elimde 2 tane account var. Ülkeleri SOR ve RAF (Recruit a Friend) daveti gönderebildiğinden hem aylık oyun süresi (şart değil) hem de mount istiyorum ancak, bu mount için SOR gönderdiğim diğer accountuma 12.99€ ücret ödemek istemiyorum." ya da "Arkadaşıma SOR gönderdim. 1 hafta bedava oyun süresini aldı. Ancak, daha fazla oynamak istemiyor (ya da 12.99€ ödeme yapmak istemiyor) ve 1 ay ödeme yapmayacak. Ülkesi RAF daveti gönderebilir. Ben de SOR Mount'unu istiyorum." diyorsanız yine bana gelin. Benden bağımsız iki account arasındaki mountu da satıyorum. Evet yanlış değil, ister kendi accountlarınız, ister arkadaşınızla sizin accountunuz olsun onu da satıyorum. Hem de, kendi accountlarımı sizden gelecek SOR ile açtırmak zorunda kalmayacağım için daha da ucuza.

Yanlış anlamadıysam mount kazanmak için gereken aylık ödemeyi RAF sistemiyle yapıcaksınız.RAF ile kazanılan oyun süreleri SOR için sayılıyormu?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bundan 3 sene falan once kullandığım accountu aktif ettim SOR ile su an kullandığım acountla.. Ülkesinide almanya olarak ayarladım ki sizin olanaklardan faydalanıyım. Bugun 7 gün beleş süresi dolarken oyun zamanı ekliyim dedim. Mastercardımı eklerken Payment method blocked dedi garip bi şekilde. Heralde almanyanın değişik ödeme methodları var giriopay vede Elektronisches Lastschriftverfahren gibi..Onları kullanmak gerekio ama ben alman değilim :P Ticket açtım blizze bakalım ne diyicekler,herşey bi yoluna girsin senden 12lık falan almayı düşünüorm.
Sosyal ağlarda paylaş

Beklerim.:)

Payment method blocked diyorsa çeşitli olayları vardır. Account iyi durumda mıdır, ban/suspend gibi bir olaya girdi mi, bankadan o dediğiniz ödeme yöntemiyle bir sorun yaşayıp Blizzard'dan parayı geri aldınız da ondan mı blokladı? Çeşitli sebepler olabilir.

Bu arada güncelleyemedim, editleyemedim. Yine uzunca birkaç saatin ardından yorgun düşmemden 25TL yazmışım oraya.

25TL değil 25K olacak. Fırsattan istifade yazayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Herhangi bir sorun yok kartımla ilgili,zaten hiçbir payment methodu kabul etmiyor su anda account. Sadece almanyaya ozel payment metodları aktif..bide game card.Neye bulaştım ben böyle anlamadım. 4-5 saat oldu blizzardda cevap vermdi hala. Accountlada ilgili problem yok su an frozen sadece.

Ben bu balance olarak eklediğim 13 euroyu ne yapıcam onu duşunuyorum..geride alamıyorum sanrm..pfft..
Sosyal ağlarda paylaş

Seve seve geri alırsın.

Benim başıma daha kötüsü geldi bir keresinde. Daha içinde 25 gün varken, yani 5 gün önce çekmişken bir kere daha çektiler oyun süresini. Sonra da 6 ay bedava verdiler. O zamanlar dota oynadığımdan wowu hiç oynamıyordum. O süre öyle kalmıştı hiç unutmam.

Blizzard yanlış yaparsa düzeltiyor muhakkak. Ama ödeme metodları sıkıntı. Bu işin sonu onları aramaya kadar gidebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Yakın zamanda "Unmerged" diye bilinen fosil accountumu Sonicwave in sunduğu imkanlarla SOR+"Annual Pass" olarak açtırdım son derece ilgiliydi konuyla ilgili ilgisiz bi sürü soru sordum sıkılmadan cevapladı işlemlerde sorunsuz bir şekilde bitti teşekkür ederim.

şimdi reklamlar ....

Şimdi kara kara düşünüyorum "ne içirdiniz lan bana ben nie wow oynamaya geri başladım" diye dün msnde Ümit le muhhabet ederken gecenin bi yarısı kendimi lvl kasarken buldum :D
Sosyal ağlarda paylaş

İnan bana piyasadaki MMO olarak oynanabilecek en iyi oyun şu anda WOW. En son bir umut TERA geldi WOW'u sallar mı diye, ama en basitinden kayalıklardan geçemiyorsun. Hani wow'da aşşağı düşünce öldüğün o kayalardan TERA'da geçemiyorsun.

RIFT desen bitik bir müşteri servisi. 5 gün şifreni alamamak nedir? Yanlış dedikleri gizli soruyla 5 gün sonra aynı şifreyi alıp F... YOU yazdığımı bilyiorum internet kafede baya bir kopmuştuk, adamlar cevap olarak "Sizin memnuniyetiniz için elimizden geleni yapıyoruz." deyince.

SWTOR, sadece hayran kitlesine hitap eden bir oyun. İnanılmaz bir BUG yığını vardı son oynadığımda. Tamam, classic zamanında arkadaşım 11 level mage ile (ki 11 levele 5-6 saatte çıkılıyordu) blink atıp ağacın arasında kalmıştı da GM ticket'a "Üzgünüm, karakteri silmeniz gerek." demişti, hani o derece kötüydü. Ama bu zamanda herkes mükemmel oyun istiyor. Bak diablo 3 beta tam 14 patch gördü. Şaka gibi. (Artık gelsin de oynayalım vallahi ya.)

İşte seni WOW'a döndüren etmen. DAHA İYİSİ YOK. Bu kadar basit. Yoksa insanlar, hele ki o TBC'yi gördükten sonra, o lore'u oynadıktan sonra sanır mısın ki gitsin Deathwing'in kıçında tepinsin. :)

Hikayesi, oynanabilirliği, arayüzü, MÜŞTERİ SERVİSİ, şu andaki oyunlar içinde "en dengeli" PVP'si olan tek oyun WOW. Ha bir de RAF ile oyun süresi satılan. :)

Çok uzun tuttum kusura bakmayın. VAllahi Fener'in 30 dakkadaki futbolunu görünce inanılmaz keyiflendim de 60 dakika gezince böyle dertlendim "foruma vurdu."

Biraz istirahate çekiliyorum. Çekilmeden önce, msnden/skype'den ekleyen, forumdan özel mesaj atan herkese cevaplarını da verdim.

Yeni iş gününde görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...