Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık World of Warcraft Oyun Süresi

Sonicwave

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar herkeslere merhaba.

Bildiğiniz gibi Blizzard RAF ile alınan oyun sürelerini silmeye başladı. Başlangıçta blue post dahi vardı Annual PASS yaparken RAF ile oyun sürelerinin kullanımında bir sıkıntı yoktur diye. Ancak, özellikle son zamanlarda BETA davetinin gelmesiyle birlikte, Blizzard kendi accountlarımda da dahil tam bir kıyım yaptı.

Beni bu işe sokan, illa "Türkiye'de bizim adımıza sat sana iyi fiyat da veririz. Piyasanın altında satarsın gold da kasmış olursun, ticaretine bayağı bir iyi yansır." diyen arkadaşlardan hiçbirisi maalesef şu an için aylık oyun süresinden başka bir şey veremiyor bana. Ben de gelen müşterileri kırmamak adına bu şekilde davranıyordum.

Ancak, bu yöntem artık sağlıklı değil. Müşteri bana geliyor, "Sorumluluğu alıyorum, şartları kabul ediyorum, tüm risk bana ait." diyor, sonra "Oyun sürem silindi." diye geliyor. Ne yapayım? Bana sırt dönenler var diye ben de insanlara mı sırt döneyim?

Arkadaşlar öyle şey olmaz. Herkesin zerre kadar goldunu, parasını telafi etmeden olmaz. Herkesten hellalik almadan bu işi bitirmeyeceğim. Ancak, burda siz müşterilerimin, arkadaşlarımın da yardımlarınıza ihtiyacım var.

Normalde gece vardiyasında çalıştığım için gündüz çok giremiyorum. Akşama doğru uyanıp sonrasında birkaç saat netteyim. Dün bir plan yaptım uzun uzun 6-7 saat boyunca, hatırladığım herkesi tek tek yazdım ne aldım ne verdim diyerekten. İadeler ile beraber 45 50 tane Annual Pass alan kaldı. Cidden büyük alım büyük iadeleri beraberinde getiriyor. Bu kadar Annual Pass'ı kapatmak için 3-4 aylık bir tablo hazırladım. Silinen oyun sürelerini telafi edecek kadar,gold ise gold TL ise TL ile muhakkak geri ödemesini yapabilmem için mağdur insanların da bana bu konuda biraz destek olması gerekiyor. Çünkü, Blizzard'ın 2. oyun sürelerini silme dalgasından sonra mağdur olan çok oyuncu var, biz oyun süresi verdikçe de daha fazla olacak. O yüzden Ağustos'un 10'una kadar tek bir goldun bile üstümde kalmayacağı bir tablo hazırlayarak -ki kalırsa da muhakkak dünkü listemde olmayan ya da benden oyun süresi alıp mağduriyetini anlatmayan insanlardır- bu işin içinden çıkmak istiyorum.

Dün ilk iadeleri yaptım. Yabancısı yerlisi benden alan kim varsa dün alanlar mutlu oldu. İadelerin ilk sahipleri takdir edersiniz ki ücreti ile alan insanlardır. Ancak onlara maaş günüm olan 10'undan 10'una ödeme yapacağımdan arada kalan zamanlarda da gold ile alan arkadaşları "yavaş yavaş" ödemek istiyorum. Sizden ricam, geri iadesi zaman alacak bu süreçte "Goldumu ver Ümit, paramı ver Ümit." tarzında yaklaşımlarda bulunmamanız. Çünkü, elimde tüm sorumluluğu aldığına dair kayıtları bulunan arkadaşların bile iadelerini geri yapacağım. Ama biraz sabır gerekmekte. Çünkü, ister inanın ister inanmayın, ben sizlerden daha mağdurum. Size 80-90k lar lazımken bana 3 milyon civarı bir gold lazım gelecek.

İnsanların mutlu olmasına çok dikkat ederim, etmek zorundayım. Yarın toprak olunca "Rahmetliyi nasıl bilirdiniz?" sorusuna, "İyi bilirdik." denmesinin ne kadar önemli olduğunu 8-9 gün önce şehit arkadaşımın cenazesinde bir kere daha gördüm. O yüzden tekrar ediyorum, silinen ne kadar süreniz varsa hepsi tek tek ö-de-ne-cek.

Foruma yazmasanız çok daha iyi olur, ancak herkesin kendi hür iradesidir, yazmak isteyen tabi ki yazabilir. İstemememin nedeni de, insanlar bu yazıyı görsün, durumu bilsin, iletişim bilgilerimden benimle irtibata geçsin ve silinen oyun sürelerini ne zaman geri alabileceklerini öğrensin istiyorum. Yoksa, dediğim gibi, isteyen yazar istemeyen izler. Hür iradedir, saygı duyarım.

Şimdiden bana yardımcı olan tüm herkese çok teşekkür ederim. Dün iadeleri yapılan arkadaşlardan haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Benden yana bir şey varsa onlara da helal ediyorum.

İletişim bilgilerim;

msn: [email protected]
tel: 05532336822
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...