Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Last of Us/Naughty Dog

knox

Öne çıkan mesajlar

Multiplayer için ne yaptınız arkadaşlar?

yeni kod istiyor ama öyle bir kodum yok. sadece survival pack kodu var. anlamadım sıkıntı nerde. survival pack kodunu görünce 100kb'lık bonusları indiriyor fakat online a devam etmiyor.

bu durumla karşılaşan diğer arkadaşlar ne yaptılar acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

ben cozdum ama baya bı ugrastırdı gece gece..
sımdı benım ılk aldıgım hesapta country de usa yazıyor muhtemelen bilgileri girmedim zamanında.. boyle olunca pass kodu girince işlemiyor..
yeni account aldım onunla yapınca kodu kabul etti yukledim oynuorum multisi cok hosuma gitti biraz agır oyuna girişi fln ama keyfli yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 3 ay ps3 ümden uzakta olacagım için gameplay videolarını izliyorum sadece. Oyunun hikayesi güzel, film gibi resmen fakat bu oyunun oynanışı bir tek bana mı sıkıcı geldi? Tamam ben oynamıyorum sonucta ama hikaye ve cinematicler dısında yaptıgın bütün şeyler aynı... Adamlar 1-2 tane ''Grab'' animasyonu koymuş bütün oyun aynı hareketi izlemekten bayıldım. Ayrıca izlediğim kadarıyla AI bazı durumlarda baya kötü. Hedef bazen bizim ana karakterin dibinden geçiyor ve görmüyor bile, çok ''easy mod'' gözüküyordu. Belki youtube da oynayan adam easy falan seçmiş olabilir oyunun öyle bir ayarı varsa... Bilemiyorum.

Onun dışında oyun hikaye dışında tamamen Uncharted 3 ün ekmeğini yiyor bence. Uncharted 3 ün üstüne hiç bir şey katılmamış gibi, hatta bana nedense daha vasat geldi her şey.

Bence oyun değil, film bu. Filmin devamına ulaşmak için 3-5 adam öldürülüyor sadece.
Max Payne 3 ten de aynı sebeple sıkılmıştım gerçi belki bende bir sorun vardır. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

jacabo said:

psn den almak istemiyorum
en ucuz nerden alabilirim şu anda?

dnr in mağazasında gördüm geçen 129tl idi fiyatı.

gerilim ne düzeyde bu arada?
gider sigortaları kapatırım bu arada gelemiyorum aşırı gerilime asdasd

Ben az önce bitirdim abi sana veririm alır bitirirsin.

uww super oldu bu
tesekkur ettim simdiden
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

video

agir spoiler icerir video yukarda ki video,oyunu bitirmediyseniz bakmayin!

day9 oynarken nasil tirsiyor sdfgdggd acidim adama.para neler yaptiriyor ya lel.

burası çok sıkıntıydı. ama oyunda burası gibi fazla yer yoktu. olsa gerilimden ölürdük sfds

ben burda mermim olmadığı için rushlamıştım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...