Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir kadın ve bir erkegin arkadaş olması

herkesebendengazoz

Öne çıkan mesajlar

olunur. bir erkekle bir kadın yakın arkadaşsa, ama aralarında yazışma durumu varsa da arkadaşlardır hala. biriyle çıkıyorsan o kişi senin önce sevgilindir, sonra da arkadaşındır - en azından bana göre. ya da karı-koca durumlarında da öyle. yani teknik olarak her şekilde arkadaş olunabilir, belli ilişki tipleri dışında.

rest of the arguments are invalid.
Sosyal ağlarda paylaş

Olunur olunmasına da, eğer erkek boştaysa ya da sevgilisi olsa bile çok sadık değilse, ve arkadaş oldukları hatun da hareketlerinde ölçüsüz davranıyorsa zaman zaman erkeğin aklı kayabilir.

Herşey dişinin davranışına bağlı. Biraz ölçüsüz yapılan hareket erkekte büyük titreşimlere neden olabilir. Tabi erkeğine de bağlı. Birde dişilerin bi kısmında hırs ve kıskançlık var, öyle bi durum da çok etkiler. Sevgilisi olan erkeğe bile bile yazan hatunlar da var şimdi, sırf diğerini yenmiş hissini yaşamak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

olurlar tabii, video güzel de komiklik için editlenmiş bariz.

komiklik değil, kompakt, sürükleyici, daha izlenebilir olsun diye editlenmiş. herkesle yaptığı röportajı 3'er dakkalık koysa 15-20 dakka video olsa izlenmezdi. ben ilk izlediğimde 1000 mi neydi izlenme sayısı, comment yazmıştım hatta, bugün bi baktım 1 milyon olmuş. baya başarılı.

şöyle bir sıkıntı var, iki tarafın birden sevgilisi yoksa gerçekten zor iş. veya bir tarafın ciddi bir sevgilisi varken, diğer taraf bunun net farkındaysa falan da olabilir. veya kız senin arkadaşının sevgilisidir falan. bu durumlarda gayet arkadaşlık korunabilir kızla.

ama iki tarafın da sevgilisi yoksa bence imkansıza yakın. benim böyle arkadaşlarım vardı lisede. paso takılırlardı beraber falan arkadaş olarak. lise bitti, üniversite zamanında da arkadaş olarak takılmaya başladılar (biri kanada'da okuyodu, çocuk yanına falan gitmişti tatile vs) neyse üniversite bitti, yaklaşık 1 sene sonra çıkmaya başladılar. 4 senedir falan çıkıyorlar şimdi ve haziran'da evlenicekler :D
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Sadece çirkin kızlarla gerçek arkadaş olabilirsin önermesi yüzde yüz dogru.

Yada sadece bir grup içinde görüştüğün kadınlar olabilir.

1v1'de kızın çekici olup arkadaş olunması olabiliyor nadir olsa da.

Önermeni düzeltiyorum. Öncelikle çirkin güzel lafları iyi tanımlı değil. Bir de önemli bir dış etkeni atlamışsın. Şöyle bir şekilde düzeltilmeli,

eğer heteroseksüel bir erkeğin sevgilisi yoksa ve karşısında kendisine çekici gelen bir kız varsa onla arkadaş olması imkansızdır.

burda erkeğin kendi sevgilisi ile oldukça tatmin edici bir ilişki yaşadığını var saydım. ha sevgilinin varlığı arkadaşlığı da engelleyebilir ki çoğu zaman engelleyecektir o da ayrı mesele.

arkadaş olma kavramını ise aklının ucundan sevgili olmak, cinsel ilişki gibi şeylerin geçmediği bir ilişki olarak
tanımlıyorum (erkek arkadaşlardaki arkadaşlık kavramından esinlenerek)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...