Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van'da yardım deposu yanıyor

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

gecen hukumete sempati duyan biri bile yazmisti "o elestirdigimiz ecevit hukumeti bile bundan cok daha buyuk ve karmasik bir bolgede olan depreme cok daha iyi mudehale etti" diye

deprem konusunda sinifta kaldilar direk, basbakanin ucaga atlayip gidip show yapmasi depremzedelerin sorunlarinin oczuldugunu gostermiyor, golcuk ve duzce depremlerine cok daha kontrollu bir sekilde yardimalr ulastirilip cadir kentler kurulducok daha az yardim gelmesine ve deprem konusunda sifir hazirlik olmasina ragmen

vandaki durum her bakimi ile rezalet ya
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

gecen hukumete sempati duyan biri bile yazmisti "o elestirdigimiz ecevit hukumeti bile bundan cok daha buyuk ve karmasik bir bolgede olan depreme cok daha iyi mudehale etti" diye

deprem konusunda sinifta kaldilar direk, basbakanin ucaga atlayip gidip show yapmasi depremzedelerin sorunlarinin oczuldugunu gostermiyor, golcuk ve duzce depremlerine cok daha kontrollu bir sekilde yardimalr ulastirilip cadir kentler kurulducok daha az yardim gelmesine ve deprem konusunda sifir hazirlik olmasina ragmen

vandaki durum her bakimi ile rezalet ya

Hükümet kanadının beceriksizliği hep aynı,gölcükte de ne yardımı ne çadırı,çadır dediğin limited edition kıvamındaydı,bizim oturduğumuz semtte bir çadır bile yoktu,kaldı ki çadırların bazıları yırtık vs çıkmıştı hatta kızılayın içler acısı hali baya bir gündemi meşgul etmişti vs.

Van'a yardım konusunda tek hazırlıklı ve sağduyulu olan vatandaşlardı,yığınlarca yardım gönderildi,ciddi anlamda kısa sürede insanlar gönderdiler yardımları.Tek fark budur 99 ile 2011 arasında vatandaş daha sağduyulu hükümet ise daha beceriksiz daha şovmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Millet bukadar mal oldukça daha çok depo yanar. Başka memlekette olsa halk ayaklanması olurdu "deprem vergileri ne oldu lan, sokturtmayın duble yolunuza" diye. Hükümet devrilirdi. Bizde eski TOKİ başkanı yeni bakan aptal aptal açıklamalar yapıyor deprem sonrası. eski Erçiş belediye başkanı AKP milletvekili be. adam gibi peşine düşen basın yok. Özgür basınmış. Has... lan.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

ahaha geldi yine

ONLAR YAKSINLAR HAKLOLOR 84 DIYORBOKOR COZOVUNDE ...

ANAN ZAA butonu koyun bu arkadaşlar için, klavyeye random basarak bu kadar yazılabiliyor demek ki...

Qualance said:

Absolut said:

Sebebi belli oldu mu yangının?

Depoda elektrik hattı var ise, %99 Elektrik kontağıdır başkası kurtarmaz :D

kaçak elektrikten çıkmıştır, bizim vergilerimizle ödenen!!11
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...