Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vanguard / Powertech Genel Başlığı

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
ya bu vanguardlar ile ilgili bir sey merak ediyorum. cogu girdigimiz hard mode'da eger tankimiz vanguard ise 2-3 kere yatiyoruz illa belli bosslarda. herifler ranged tank olmasina ragmen 5 metre yakininda duruyorlar bosslarin, boss rangetsa bile. taunt yetenekleri falan yakindan mi isliyor sadece, ya da uzaktan belli abilityler kullanilamiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

debuff aliyor kekolar. 15 metre range iyi, yuz kere diyorum biraz uzaktan dalin, yeri gelince girersiniz dibine diye gene dibine giriyorlar.

gecen gun maelstromun ikinci bossunu kesemedik tankimiz surekli yattigi icin. healerda sorun yoktu, herif ops'lerde bile aranan isim.
Sosyal ağlarda paylaş

Vanguard skilleri 10m. Asil dmg. veren ve tank skill agacindan en cok buff alan shockstrike 4m. Ranged aggro alir ama dps yuklendimi melee range e girmeden aggro tutmasi zor.
Tank olmak pis bir is. Riftte tanklarken, Guild ile 20 kere wipe yedigim bossu pug ile catir catir kesiyorduk. Hersey tankda bitmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

debuff aliyor kekolar. 15 metre range iyi, yuz kere diyorum biraz uzaktan dalin, yeri gelince girersiniz dibine diye gene dibine giriyorlar.

gecen gun maelstromun ikinci bossunu kesemedik tankimiz surekli yattigi icin. healerda sorun yoktu, herif ops'lerde bile aranan isim.

Keko ha.. İyiymiş. Ama herşey uzaktan göründüğü gibi basit değil, bil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

regan'cım seninle girdiğimiz sefer ilkti, daha sonra gene yaptık. 3 kere daha vanguard ile girdik yabancılarla. daha doğrusu 2 kere yaptık, bir tanesinde aynı boss'da 2 kez tank değiştirmemiz gerekti disconnect yüzünden. gene vanguard oyunculardı. dün ancak gece yanımızdaki healer adamın guildından bir guardian geldi de öyle yaptık.

arkandan konuştuğum yok yani, seninle girdiğimizde bende ilk kez heroic yapıyordum. o an senin yakın olduğun için debuff aldığını gördüm, daha uzaktan durursan daha iyi olur dediğimde de uzakta durdun. olay bu.
Sosyal ağlarda paylaş

valla aslinda one handed olmasina karsin generator i verince eline
iyi dps yapabilen bi class

bir kac raidde bi powertech cocuga san verdim
pek bi sorun yasamadik raid dps si anlaminda

combatlog ve parser olsaydi daha iyi bi fikrimiz olabilirdi powertech dps si hakkinda
Sosyal ağlarda paylaş

demin bi Mercenary acıttı beni. Bide healer oynuyorum. Köşe bucak kaçtım valla, tanklayamadım :P.

Hemen video larına bakıyorum (belkide levelım 49 olunca, warzone da bi sorun çıktı. Statlarım bufflanmamış olabilir. Üstümdeki itemlar biraz tırt da :P )

ek: oyun tarzı biraz bayıkmış gibi geldi :P vazcaydım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...