Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crafting Genel Başlığı

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

Armor, zırh gibi craft meslekleri PvP'de iş yapmayacak gibi, Bioware saolsun.

Sınıfının açığını kapayacak diğer utility crewskiller iyi gidiyor.

Tabi L49 epic barrel/hilt eşşek gibi satıyor o ayrı.

Genel kani buydu ama zaman gectikce reverse eng. İle pvp itemlardan daha iyilerinin yapilabilme ihtimali belirdi. Daha gorulmedi ama legendary crafted itemlar en iyisi olacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bu cybertechde mesela elusive mod(str/def) neden yapamıyoruz daha da var bir sürü bu tarz yapılamayan ayrıca daily questler yüzünden armoring falan yapmanında satmanında manası yok aynılarını daha rahat alıyosun daily commendation ile, bi elden geçirmeleri lazım bu ench/mod/armoring/hilt yapan craft skilleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Advanced Orange Lethal Crystal, 40k civarı bizim serverda.
Advanced Might Hilt 22'yi paso 50k'ya okutuyorum.
Advanced Resolve Hilt 22'de öyle.

Power + Surge
Crit + Surge
Power + Alacrity

Bu item enchantmentların 22'likleri, prototype&epic iyi satar.

Artifice'ın para yapma olanağı var ama deli gibi Treasure Hunt görevi istiyor. TH 400 mecburi, öyle diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya dün resmen trolledim AH yi :D 2000 lik 1800 lük item ları alıp 8000 e koydum satıldı hepsi ahah ya ama düzgünce craft falan ile para kazanmak itiyorum sith armoru yapsam kazanır mıyım acaba synthweaving le ya... yoksa kendimi armor modlarına mı vursam... armstech de iyi birşeyler yapabileceğime inansam kalacağım da işte inancım 0
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

sytnhweaving e geçtim daha kullanışlı olacak gibi du bakalım... bu arada düsen itemları fahis fahis galactic markete koyuyorm alıyorlar valla :D yolumu boyle bulacagım heralde

Sytnhweaving için geliştirmesi çok pahalı diyorlar, ne düşünüyorsun? Sorcerer'ın yanına sytnhweaving yakışır diye ona gitmek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Lagsimil said:

Sytnhweaving için geliştirmesi çok pahalı diyorlar, ne düşünüyorsun? Sorcerer'ın yanına sytnhweaving yakışır diye ona gitmek istiyorum.

yani şu ana kadar öyle acayip para harcamadım reverse engineering ile devam ediyorum yoluma. bir sıkıntısını görmedim yani iyi de olacağını düşünüyorum. artifice da mantıklı ama onu da düşün derim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...