Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kçük dilim şişti... WTF

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

Doktora git demeyin Türkiye'de değilim.

Sabah bi kalktım şişmiş, yutkunurken dilim çekiyo ağzıma geliyo falan böyle öyk... Bu ne yahu, ömrümde ne gördüm ne duydum böyle birşey. Umarım ciddi birşeyin başlangıcı değildir, şeytan diyo iğne sok patlat

Typo: Başlıkta Küçük dilim yazacaktım
Sosyal ağlarda paylaş

@wastryx Polonya'dayım

Burada İngilizce konuşan doktor falan aramaya kasmak istemiyorum şimdi, zaten sigortam karşılıyor mu onu da bilmiyorum neyse

Ahmet görüşecektik evet kusura bakma da birşeyler oldu yalan oldu bir şekilde, şimdi pek hatırlamıyorum ama hem siz hem de ben denk getiremedik sanırım zamanı. Onun dıında güzel evet, Krakowa falan gitmedim ama belki daha güzeldir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende kronik olarak var o durum. yılda 6-8 kere ciddi sıkıntı yaşıyorum, artık uzmanı oldum küçük dilin.

Ben başparmağımdan büyük küçük dilimi büyük dilimin üzerinde tepside gibi taşıyarak acile gittim kaç kere. geriye düşerse hık diye soluk borunu tıkıyor - iğrenç bi duygu- öksürür gibi nefes veriyorsun, pırrrr diye fırlıyo bi diline bir üst damağına vuruyor.

Acile gidersen damar yolunu açıp kortizon veriyorlar. Bir sakinleştirici, bir de sakinleştirici etkisiyle uyuyup boğulma diye uyarıcı bişey veriyorlar damardan, ibiş gibi oluyorsun ama 4 saatte geçiyor.

Acile gitmezsen ilaç değil BOL BOL ılık sıvı alıyorsun. Böyle lıkır lıkır değil ama yudum yudum sürekli bişeyler içiyorsun. Çok açık çay, limonlu sıcak su, kuşburnu.... elinde sürekli bardak olacak. Uyurken de odanda kuru hava olamayacak 1 günde küçülüyor, 3 günde falan normale dönüyor.

Soru sormak istersen daha buradayım.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Bende kronik olarak var o durum. yılda 6-8 kere ciddi sıkıntı yaşıyorum, artık uzmanı oldum küçük dilin.

Ben başparmağımdan büyük küçük dilimi büyük dilimin üzerinde tepside gibi taşıyarak acile gittim kaç kere. geriye düşerse hık diye soluk borunu tıkıyor - iğrenç bi duygu- öksürür gibi nefes veriyorsun, pırrrr diye fırlıyo bi diline bir üst damağına vuruyor.

Acile gidersen damar yolunu açıp kortizon veriyorlar. Bir sakinleştirici, bir de sakinleştirici etkisiyle uyuyup boğulma diye uyarıcı bişey veriyorlar damardan, ibiş gibi oluyorsun ama 4 saatte geçiyor.

Acile gitmezsen ilaç değil BOL BOL ılık sıvı alıyorsun. Böyle lıkır lıkır değil ama yudum yudum sürekli bişeyler içiyorsun. Çok açık çay, limonlu sıcak su, kuşburnu.... elinde sürekli bardak olacak. Uyurken de odanda kuru hava olamayacak 1 günde küçülüyor, 3 günde falan normale dönüyor.

Soru sormak istersen daha buradayım.

Edit: Bende k.dil şişmesi genellikle kuru havada uyursam ve burnum tıkalıysa oluyor. Burnundan nefes alarak uyursan zaten böyle bişey olmuyor. Bir de alkol aldıysan uyumadan dehidrasyonu arttırıyor.

Haydaa bu kadar sendede alıntı ile güncelle arasındaki farkı öğrenememişiz. (gerçek edit)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...