Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Shadow / Sith Assassin Genel Başlığı

nscorp

Öne çıkan mesajlar

Asgard said:

talentle 2 dk ya düşüyor o.O milletin görmeside herhalde levela baglıdır pvp de leveli yüksek adamlar zart diye görüyolar ama kendi levelindakilerde bi sorun yasamıyodum ha 50 adama dalarkende blackout diye bi skill var onu acıyorum sorun kalmıyor

Umarım warzonelar betadaki gibi lvl 10-50 arası karışık olmaz,çünki hide olayı lvl 50 olana kadar (blackout skilinin colldownına da bağlı gerçi)yalan olur.Vanish cdsi 2 dakika olması da uzun gibi fakat swtor assasini diğer oyunlardaki alışıldık assasinden farklı sanırım,combattaki düşmana stun atılmıyor bildiğim kadarı ile.
Sosyal ağlarda paylaş

stun dediğin "sap" herhalde dimi? tabi combatta atılmıyor o ama geri kalan bütün cc leri combatta kullanabilirsin.2 dakka yeter bence yani her adama daldğında kullanacaksın diye bişi yok zaten acil kaçış için o.wowdaki gibi stunlock felan yok yani bu oyunda(tek bir oyuncu stunlock yapamıyor yoksa stunun ardı arkası kesilmiyor:) ).releaste lvl 50 ler olmaycak lvl 10 ların yanında.Betada 30+ çok olmadıgı için karıstırdılar işte herkes görsün baksın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

Bu karakter 8 kisilik raidlerde filan rahatlıkla tanklık yapabilir degilmi ?

Tbc nin basından beri wowda tank oynuyorum swtordada tank harici bişey düşünmüyorum ama hangisni açsam kararsız kaldım.

Evet tank talenti ile yapılabiliyor.Ama kombat mekaniği farklı olduğundan öteki tank classlara oranla ne kadar tanklık hissi verir bilemiyorum.Kanımca bir warriorun yaptığı tanklık zevkini vermez.Zevk meselesi tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

mm sith jug/mar oynamayı düşünüyordum, assassin fikrimi tamamen değiştirdi.

Daha fazla oynayan arkadaşlar daha isabetli görüş sunabilirler fakat benim swtor assasinde gördüğüm,diğer oyunlardaki sinler gibi ,hani deriz ya stunlock yapıp adamı kesiyorum mantığı olmayışı.Daha değişik bir assasin var bu oyunda,ranged vuruşları vs de var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Jedi Shadow oynuyorum şuan.Dps gidicem tanklıkla uğraşmak istemiyorum ancak genel oyuncu kitlesi Infiltration ağacından gidiyor gördüğüm kadarıyla dps için.Balance gitmek istiyorum ben bakındım birazda şöyle bir build buldum.Sizce dps olarak verimli olurmu ? http://www.torhead.com/skill-calc#601Mc0MZhZcMfRrMkrfz.1
Sosyal ağlarda paylaş

shadow tank oynuyorum. dps pek ic acıcı degil. ama zaten mobların cogu kesilmeden de gidiliyo stealth stealth =) level 23'um gerci henuz. qyzen (tank olan companion) ile birlikte donusumlu tauntlayarak 2 kisilik heroicleri de yapabiliyorum zorlanmadan.

taktik strateji falan okumadim bu arada. kafama gore oynuyorum oyle. aa bu talentin adi guzel seklinde verecem sonraki talentimi misal.
Sosyal ağlarda paylaş

Qui said:

Shadow tank build oynayan biri solo gidişat hakkında bilgi verebilir mi?

valla grind esnasindan dps yi tavsiye ederim
tank specde dmg dusuyo
zaten eger tank olarak kasarsan her pulldan sonra 10-12 snye kendini heal etmen gerekir..
khem'val a tnaklatip sen dps verirsen, khem val in cani 25% ye felan iner, daha sonra dismiss/summon taktigiyle 3 snye de 100% olur hp si
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...