Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Shadow / Sith Assassin Genel Başlığı

nscorp

Öne çıkan mesajlar

Tumult gayet güzel bir skill. Bu kadar çok stun yapan bir class için bir sürü fırsat oluyor. Force harcaması biraz yüksek ama dmg fena değil. Elite'lerde kullanılamıyor olmasıda gayet büyük bir saçmalık bir taraftan. Bir skill'in pve-pvp-elite-strong vs. gibi ayrılmasını hiç anlayamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
dps tank build pvp için

buildimiz aslında tank spec ağırlıklı ancak hybrid bir build ve uzak mesafede death field,shock, electrocute,recklesness li lightning heal için yakın mesafede ise thrash,assasinate gibi klasik attacklarımız üzerine kurulu hem yakın mesafeden hemde uzak mesafeden üzerimizdeki dps set sayesinde ağır hasar verebiliyoruz üstüne üstlük deli gibi savunmamız mevcut stanceden dolayı self heal ve armorumuz sayesinde survival üst düzey sayılabilir.

http://www.torhead.com/skill-calc#200rfrozMskrZZf0cRR.1

bu buildde stance imiz dark charge ve shield yerine bir focus takıyoruz veya power generatorde olur ben generator kullanıyorum tank treede shielde ile ilgili bonus veren dark ward ve hollowlari o yüzden almıyoruz. zaten pvp de shieldin pek bir anlamı yok ama huttballda top taşıyacam derseniz kullanabilirsiniz onun dışında dpsi düşürmenin anlamıda yok
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Arkadaslar oyun ciktigindan beri oynuyorum asassinim madness/darkness/deception butun hepsini oynadim hatta hibrit oynuyorum suanda sadece pvp oynuyorum pve sevmiyorum sadece sunu solemek istiyorum 1-49 level pvpsiyle 50 level pvpsinin hic alakasi yok ikisi cok farkli seyler oyun hakkinda cok fazla bilgiye sahibim oyundaki gearlarimda full warhero olmak uzere ayica turk guildi kurduk suana kadar en iyi turk guildidir oyle tahmin ediyorum oyuncularimiz cok iyi insanlardir . İstedigin her soruya aciğim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
1.3 ile çok ağır nerf geliyor.

Dağ gibi class devrilecek, zamanında tank spec'le 3 elite 5 normal mob aynı anda alıp full health bitirdiğimi hatırlıyorum da biraz nerf lazımdı hani.

Ama bioware vur diyince öldürmüş.

Neyse şu an bi sniper'ım bi de mercenary'm var artık onlarla oynamaya devam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...