Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic VI: The Mandate of Heaven

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

Ne bilim, grafik, sfx, muzik, animasyon, hersey ama hersey cok kotu duruyor. Sevene karismiyim tabii de benden uzak dursun eskiler, deniyorum da olmuyor artik. Kitap diilki hayal edeyim karsimda duruyor her an..

evet maalesef çok nadir oyun tahammül edilebilir seviyelerde oluyor, bir de ui'ın süper külüstür olduğu oyunlar var gameplay şahane olsa da. saç baş yolup bırakıyorum bir noktada.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahaha Dejavu. Bundan 2 sene önceydi yine bir M&M 6 topici. Yine bir gazla Kaede'yle başlamıştık oynamaya. Bu sefer düşmeyeceğim o tongaya 3 ayım gitmişti en son. Konsül görevlerinden sonra bırakmıştım ama ciüv ciüv olayını sevemedim hiç.

1998 yazın mı ne çıkmıştı 6 ayımı yemişti oyun. İlk başlarda bildiğin sürünüyorsun. Millet 10arlı 20li gelir kitelayıp kesmeye çalışırsın. Para yok büyü alamazsın. O zamanlar internet, walkthroughlar falan da öyle çok yaygın değil. Allahtan belirli bir noktadan sonra o ezik halden kurtuluyorsun.

Dragonsands'de fly page up page down'la dragon farmlayıp artifact kasmak, Free Haven, Lloyd's Beacon, O iğrenç tomb of bilmemnedeki anasının kukusu kadar olan piramitli dungeoonda günlerin gitmesi.

Ne günlermiş ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...
yeni çıkacak oyunun haberini görünce geçen hafta başladım pala-arc-cler-sor açtım lvl 35 oldu charlar ,her türlü öneri ve tavsiyeye açığım gizli kasaydı saklı artifacttı falan ne varsa :)

7 nin sonunda vardı uzay gemisi ,uçmak 6-7 ve özellikle 8 de (oyunun henüz başlarında partye dragon alınca) hile girmekle eş değer bi olay
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...