Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni gmail

GERGE

Öne çıkan mesajlar

web tabanlı olduğu için onları tercih ediyor olmayalım?
telefon, workstation, iş yerindeki pc, iş için dizüstü, evdeki pc.. bi dünya hesap var, bi dünya bilgisayar kullanıyorum. değişerek kullandığım bilgisayarlar da var. web tabanlı daha rahat o yüzden
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Google'ın kötü tasarımda ısrar etmesini anlayamıyorum. Aynı şeyi Youtube ve Docs'la da yapıyorlar. Hayır bi de zamanında görsel ekipten biri Google'da bi butonu 1 piksel sağa kaydırmak istediğinde 6 ayrı yerden izin alması gerekmiş. Sonra da istifa etmiş. Öyle de bi şirket yani.
Sosyal ağlarda paylaş

qlrblrq said:

Bu Google'ın kötü tasarımda ısrar etmesini anlayamıyorum. Aynı şeyi Youtube ve Docs'la da yapıyorlar. Hayır bi de zamanında görsel ekipten biri Google'da bi butonu 1 piksel sağa kaydırmak istediğinde 6 ayrı yerden izin alması gerekmiş. Sonra da istifa etmiş. Öyle de bi şirket yani.

zaten böyle olması gerekir? hacışakir.blogspot.com değil ki bu koskoca google yani. adam minecraft oynar gibi site mi değiştirsin kafasına göre fasdad
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bu tema degisimi oncesinde de sonrasinda da asiri bir yavaslik vardi. Sizde de var mi ? Son 1 aydir iskence gibi bir hizla calisiyor resmen gmail. Sadece bende mi diye merak etmekteyim.

Normal gibi bende gmail in hızı . Baya da bir lab eklentisi , pop3 client olarak bağlı mailler falan da var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...