Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] Sistem performansları

Densiz

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

phenom II x4
5750

1080p high sadece aa kapalı aktı bütün haritalarda

iyi yani beklemişim de şu oyun için astronomik rakamlara sistem toplayıp tuzağa düşmemişim.

yalnız her oyun 1-2 sefer oyun duruyor bildiğin, takılıyor yani, 2-3 sn sonra hiç bişi olmamış gibi devam etti. kötü yanı tam adamın arkasında bıçaklayacakken oldu ve öldüm dün. bu neden oluyor anlamadım ram de 4 gb ama

ya serverlarda lag oluyor.64 kişilikte oluyor sıkıntı

lagsız servera denk gelince mis oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok zaten öyle yazıyorlar, kendi kullandığını yazmıyorlar da o yazılan değerler daha çok ortalama halde çalışırken.

Oyun oynarken falan çok çekerse risk olur. Değmez gerçekten o riske. 600w falan alabilirsen güzel güzel götürür.

Coolermaster'in sitesinde de bir PSU calculator var, orası daha güvenli olarak hesaplıyor aslında. Deneyebilirsin.

http://www.coolermaster.outervision.com/
Sosyal ağlarda paylaş

hen hiçbi multi fps yi 121 fps ye kitlemeden oynamadım su ana kadar. bunda 20-30 ama cokta fark etmiyor acıkcası slow aksiyon oldugu için.
daha dorusu biraz degişik. source oyunlarında 20-30 oynasan işkence oynıyamazsın. quaketede öyle misal. iste bunda cokta anlamıyorsun.

tweak olayı cok zayıf bf3 te. yoksa kapıycam herşeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

25 değil 50-60 fps olması lazım insan gözünün algılayabildiği max kare saniyede. ama bi 60 ile 333 arasında ne kadar göremezsek de bi smoothluk farkı var, 2. olarak insanın alıştığı fps dışında oynayamama durumu var bi yukarıdaki post gibi ve bir 3. olarak da quake motorlu oyunlarda 125-250-333 gibi değerlerde movement avantajı var. sonuncu bf3 için alakasız tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

tam değer vermek mümkün değil bu konuda, akıcı görüntülerde 50-60 FPS üstü farkları görmek zorlaşırken, anlık değişimler gibi şeylerde 300 FPS'e kadar detect edebiliyo olman lazım falan, analog baya alet bu konuya girdin mi çıkılmıyor

ama bol bol fps istemenin nedeni ortam karışınca rahatsız edici seviyeye düşmeden çalışabilecek ara olması

60 FPS az bi motion blur olacak, bunu da beğenmiyen adam derp derp COUNTER STRIKE PRO modundan çıksın derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha evvel tartışılmıştı yine bu bölümde bir konuda. Orda link vermiştim.

Pilotlar üzerinde yapılan bir test vardı, 300 frame'de 1 farklı frame gösteriyorlardı ve insan gözü fark ediyordu.

Onun haricinde kendimi örnek verebilirim. Eski CRT monitörlerde bırak 60 vs 75 hz'yi ayırt etmeyi, 100 hz ile 120 hz'i rahat ayırabilirim. Bu bile yeterdir 25 kare/saniye yalanına cevap olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...