Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] Sistem performansları

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Zotac kartlar hep çok ısınır ki 3 yılın sonunda genellikle yanıyor... Bizzat test ettim. MSI TWINFROZER II serisi çok mükemmel onlarda OC olarak geliyor ve soğutma ciddi işe yarıyor dandik kasada bile masaüstündeki ısı 14-16 derece yüklü halde 54-57 arası ki fanlar %30 fln çalışır vaziyette...
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

sp 4850 ile highda benim de güzel başta ama birkaç loaddan sonra feci stutterlar giriyor. bunu yaşayan var mı?

ilk jeepten indigimiz yeri hatırlıyormusun orda ara sokaklarda ilerlerken 1-2 kere oldu sadece onun harici hiç yaşamadım.

bide realtek driverlarınızı yenileyin eger sesle ilgili shutter yaşıyorsanız driver cıkarmıslar 8. ayda.
bende cinematik kısımları hala problemli shutter var, hatta oyun acılışıda aynı, EA DICE logolarının geldigi..
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:

Silphatos said:

sen de yukardaki zotaclardan al, aynı gpu biri 700 biri 450 haehuuh mkay

pardon msi TI'ymiş ama o farka değmez hiçbir şekil.

peki zotac'ın soğutma/ses olayları nasıl?

zotac x470 kullanmistim baya iyi, fakat tek eksisi hdmi cikisi yanlis tarafta bazi kasalarda sorun yaratiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Zotac kartlar hep çok ısınır ki 3 yılın sonunda genellikle yanıyor... Bizzat test ettim. MSI TWINFROZER II serisi çok mükemmel onlarda OC olarak geliyor ve soğutma ciddi işe yarıyor dandik kasada bile masaüstündeki ısı 14-16 derece yüklü halde 54-57 arası ki fanlar %30 fln çalışır vaziyette...

14-16 derece ? oda 0 derece o zaman ?
Sosyal ağlarda paylaş

@Silphatos teşekkürler daha iyi oldu sıfırlanınca.

Bir de joystick ile oynayan var mı? Logitech extreme var tuşlar yanlış gözüküyordu hepsini değiştirdim (bazı tuşların ismi yanlış gözüküyor hala) ama hala dengesizlik var özellikle helikopterde. Başka deneyen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Roycolt said:

Oda normalde olması gerektiği ideal ısıda 23derecede duruyor. Ekran kartlarında çift fan inanılmaz fark yaratıyor.
Sadece hava üfleyerek odanın sıcaklığından daha düşük bir hale getirmek için sanayi tipi fan falan lazım ya.

İstersen 70 fanı arka arkaya tren yap yine olmaz gibi geliyor ama hesabını da yapmadım şu an, olabilir de.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

Silphatos said:

sp 4850 ile highda benim de güzel başta ama birkaç loaddan sonra feci stutterlar giriyor. bunu yaşayan var mı?

ilk jeepten indigimiz yeri hatırlıyormusun orda ara sokaklarda ilerlerken 1-2 kere oldu sadece onun harici hiç yaşamadım.

benim dandik athlon x3 yetmiyor galiba, veya 4850'nin 512mb olmasıyla ilgili de olabilir. online'da medium sıkıntısız oynuyorum ama sp öldükten sonra veya bölüm geçişlerindeki loadlar sonrası iğrenç bir hale geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

DareJedi said:

Roycolt said:

Oda normalde olması gerektiği ideal ısıda 23derecede duruyor. Ekran kartlarında çift fan inanılmaz fark yaratıyor.
Sadece hava üfleyerek odanın sıcaklığından daha düşük bir hale getirmek için sanayi tipi fan falan lazım ya.

İstersen 70 fanı arka arkaya tren yap yine olmaz gibi geliyor ama hesabını da yapmadım şu an, olabilir de.

Sadece fan kullanarak havanın ısısını düşürmek mümkün değil hatta soğuttuğunuz şeyi oda sıcaklığına düşürmek bile imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

phenom II x4
5750

1080p high sadece aa kapalı aktı bütün haritalarda

iyi yani beklemişim de şu oyun için astronomik rakamlara sistem toplayıp tuzağa düşmemişim.

yalnız her oyun 1-2 sefer oyun duruyor bildiğin, takılıyor yani, 2-3 sn sonra hiç bişi olmamış gibi devam etti. kötü yanı tam adamın arkasında bıçaklayacakken oldu ve öldüm dün. bu neden oluyor anlamadım ram de 4 gb ama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...