Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van'da deprem, 6.6

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Napolyonn said:

türkiyede terör, futbol ve işsizlik biterse paticikin hit oranı %80 azalacak malesef.

Aynı etkiyi AKP'nin tümden siyasetten çekilmesi de yapacaktır.

Senin ve benim yazdıklarım hayalden öte gitmez.

Çok büyük geçmiş olsun. Van merkezde 10 bina çökmüş. 7.2 şiddetine rağmen. Oradaki binalar bile daha iyiymiş körfez bölgesinden...
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ilk mudahalede çok kötüyüz yine ya.normalde çoktan çadırların kurulmuş olması lazımdı şu zamana.hala battaniye bile yok

deprem yetmemiş gibi bi de kötü hava koşulları var şimdi buz gibidir orası acil müdahale edilmesi lazım
Sosyal ağlarda paylaş

çok büyük geçmiş olsun oradakilere.

yalnız haberlerde şöyle bir şey söylendi, gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

muhabir:

'bu arada ilerleyen günlerde bölgede herhangi bir TSUNAMI felaketinin yaşanmayacağı yetkililerce duyuruldu. halk bu konuda oldukça endişeliydi. yetkililer, bölgede TSUNAMI'NIN ancak bir SU BIRIKINTISI olması durumunda yaşanabileceğini söyledi. deprem merkezine en yakın olan SU BİRİKİNTİSİ VAN GÖLÜ'NÜN, TSUNAMI riski taşımadığı belirtildi'

oha be.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

sürat kargo ücretsiz taşıyor oraya, ayrıca yarın esenlerden best van turizm bu iş için kalkıyor.

Pil Fener,Battaniye,giyilebilir eşyalar kışlık ne varsa lazımmış arkadaşlar.

Evde 2 koca torba (koca torbadan kastim benim kadar cop torbasi) kiyafet vardi burda Halis Kurtca'ya vermek icin sakladigimiz. Orasi da evsizlere ve ihtiyci olanlara dagitiyor. Buraya gondereyim bari. 5 liradan daha cok faydasi olur sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

sürat kargo ücretsiz taşıyor oraya, ayrıca yarın esenlerden best van turizm bu iş için kalkıyor.

Pil Fener,Battaniye,giyilebilir eşyalar kışlık ne varsa lazımmış arkadaşlar.

evet gönderelim gönderelimde, bu deprem vergisi diye toplanan paralar nerde!! öff gerçekten ya çok boktan bir ülkede yaşıyoruz biz, kürt vatandaşlarımızın başına geldi diye zil takıp oynayacak insanlarmı dersin, orda yaşayanlar kürt neden yardım yapalım mı diye soranmı dersin, rezillik gerçekten , devlet senelerce deprem parası toplar toplanan paralar ortada yok. oof of,
Sosyal ağlarda paylaş

Abi takilacak olduktan sonra takilack sey cok. Mesela ben "ya teroriste giderse?" diye dusunmedim degil bir an ama bu tip seylere takilip gondermemek olmaz.

Iyilik yap denize at misali, sen yapacagini yap, varsa bir yamukluk onun gunahi baskasinin boynuna olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...