Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kirmizi isik

Kharon

Öne çıkan mesajlar

geçen gün buna benzer bir şey yaşadım bende, pepeleksel halı saha maçına giderken. sola dönüş olmayan yerden yanımdaki taksicinin 'bak burdan dön yoksa çok gidersin' demesi üzerine u dönüşü yapıp kenarda bekleyen polis ile yanyana geldim. dedim kesin yedik cezayı, bari yanına çekip özür falan diliyeyim dedim, polis görmemiş bile. vın turizm yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

geçen gün buna benzer bir şey yaşadım bende, pepeleksel halı saha maçına giderken. sola dönüş olmayan yerden yanımdaki taksicinin 'bak burdan dön yoksa çok gidersin' demesi üzerine u dönüşü yapıp kenarda bekleyen polis ile yanyana geldim. dedim kesin yedik cezayı, bari yanına çekip özür falan diliyeyim dedim, polis görmemiş bile. vın turizm yaptım.

ahaha okuyunca aklıma geldi.ehliyetsizliğimin son dönemlerinde göztepe istasyondan cıkıyorum yukarı.karşıdan polis ekibi geliyor normal.tam biz yan yana geçtikten sonra sirenleri çalıştırıp u dönüşü yaptı hızla arkamdan gelmeye başladı.ben sağa çektim polis devam etti

kalp krizi geçiriodum ztn 18 yada 19 yaşında olmam lzm sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

asdfadsfasdf

ben de kirmizi isikta gecer gecmez sagda polis otosu ve 3 tane bana bakan polisi gorur gormez aninda direksiyonu saga kirip araclarinin onune park etmistim, yanlarina gidip sanki yolu bilmiyor da ankarali degilmis gibi yol tarif ettirmistim. Laflari biter bitmez de tesekkur edip hizla uzaklasmistim.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

asdfadsfasdf

ben de kirmizi isikta gecer gecmez sagda polis otosu ve 3 tane bana bakan polisi gorur gormez aninda direksiyonu saga kirip araclarinin onune park etmistim, yanlarina gidip sanki yolu bilmiyor da ankarali degilmis gibi yol tarif ettirmistim. Laflari biter bitmez de tesekkur edip hizla uzaklasmistim.

sen zaten ankaralı deilsin dostum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ahaha okuyunca aklıma geldi.ehliyetsizliğimin son dönemlerinde göztepe istasyondan cıkıyorum yukarı.karşıdan polis ekibi geliyor normal.tam biz yan yana geçtikten sonra sirenleri çalıştırıp u dönüşü yaptı hızla arkamdan gelmeye başladı.ben sağa çektim polis devam etti

kalp krizi geçiriodum ztn 18 yada 19 yaşında olmam lzm sanırım

sözelci zengin çucuu

good times bro ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:

KHaRoN said:

asdfadsfasdf

sen zaten ankaralı deilsin dostum :D

iste degilmis numarasi yaptim adama, sanki yol sormak icinmis gibi asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

biz de otoban'dna ankara çıkışına doğru geldik ki minimum hızımız 150-170ti. nerden çıkacağımızı mı çıkınca nerden döneceğimizi mi ne bilmiyorduk aa şurda polis var soralım diye yanaştık, adam tarif etmişti ama radarmış. çok güzel yırtmıştık. bu da böyle bi anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...