Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fakir meyve suyu

reyou

Öne çıkan mesajlar

asdasd said:

Evet daha yeni satın alındı, migros grubundan ülker satın aldı. Resmi düzenlemek gerekiyor...
Daha gitmedim şoka kontrol amaçlı gidip bakmak lazım, hala içki satılmaya devam ediliyorsa yine de kara listede olması gerekiyor. İçki satılan yerlerden alışveriş yapmak bilindiği üzere haram. İnşallah içki satışı durdurulmuştur...

Kalbi Daralan Üniversite Öğrencisine Mektup
buda cok iyi :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Daha gitmedim şoka kontrol amaçlı gidip bakmak lazım, hala içki satılmaya devam ediliyorsa yine de kara listede olması gerekiyor. İçki satılan yerlerden alışveriş yapmak bilindiği üzere haram. İnşallah içki satışı durdurulmuştur...

Are you serious?

http://www.islamforumu.net/threads/%C4%B0srail-%C5%9Eirket-logolar%C4%B1.1/#post-3043
Sosyal ağlarda paylaş

algida, cartedor, cornetto, magnum, nestle, kinder, snickers, after eight, becel, komili, calve, tikveşli, maret, knorr, pastavilla, tat, kent, olips, first, falım, coca cola, pepsi, sensun, cappy, nescafe, jacobs, sek, nike, adidas, vakko, marks&spencer, clear, palmolive, gilette, oral-b, omo, yumoş, calgon, calgonit, cif, bosch, beko, arçelik, philips, tefal, intel, ibm, microsoft, duracell, samsung, mercedes, bayer, pfizer, roche, sandoz, novalgin, carrefour, migros, starbucks, national geographic kullanıyorum,
çok mutluyum.

maşallah tüm firmalar israil firmasıymış, hiç türk, amerikan, güney kore, isveç, ingiltere, fransız vs firması yokmuş dünyada...
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Şu mantıkta insanlar yüzünden utanıyorum milletimden.

Sdsdfsfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...