Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biri türk partilerine şunu göstersin

Supradyn

Öne çıkan mesajlar

Alır almasına da hipsterlar falan verir. Amerika ırakta göz göre göre masum insanları öldürüp petrolleri hüpletti şunu tartışan bile yok artık hala DOMOKROSO GOTORDOK dıyenler kaynıyor amerikada.

Bu arada wall street + gizli örgütler kuklalar falan tarzı şeyler vardır hep konuşulan bu herifin aldıgı medya tanıtımını baska hiç bir aday almadı illa birilerinin yine parmagı var bu işte onu belirtmeliyim yoksa 'EBE' diye hitap ettigimiz insanlarla aynı kalifiyede bir adamın buralara gelmesinin başka açıklaması yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

amerikanın gidip sağı solu kafasına göre işgal etmesinden cidden rahatsız olanlar da varmış demekki amerikada.

Var tabi. Fakat adamların medyası o kadar çok çarpıtıyor ki bu olayları. İşgallere tepki gösteren her eyleme karşılık bir adet ünlü çıkıp "ben desteğimi belirtmek için orduya gönüllü olarak yazılıyorum" falan edebiyatı yapıyor. Bunun yanında yağma yapmayı kendi ülkesinin hakkı olarak gören veya diğer ülkelerin ciddi ciddi kendi ordularının işgaline ihtiyacı olduğuna inanan garip tiplerde azımsanmayacak kadar çok.
Sosyal ağlarda paylaş

tr de en başarılı secim kampanyasını yuruten cem uzan oldu

o da ibo ebru gundes falan getırtıp mıllete et döner pilav artı ayran dagıttı,her mılletın dılı farklı nede olsa

bu arada cumhurıyetcıler amerıkan ordusunun ortadogudakı varlıgını nasıl desteklemez yav kafam karıstı ya da su obama nın ozgurluk degısım gıbı soylemlerı populer oldu dıye mı kullanıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

bu arada cumhurıyetcıler amerıkan ordusunun ortadogudakı varlıgını nasıl desteklemez yav kafam karıstı ya da su obama nın ozgurluk degısım gıbı soylemlerı populer oldu dıye mı kullanıyorlar

Bunu ben de kendime sordum ya. Bu Tea Party sanki Cumhuriyetcilrden daha marjinal sag diye biliyordum ama yalanmis?
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

Ekonomileri çöküyo diye. Askeri harcamalar devlet bütçesinin ciddi bi bölümünü yediğinden birazcık sıkıştıkları gibi barış güvercini kesildiler bi anda.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yalan
republicanı da democratı da aynı bok bunların.

vatandaşa değişim varmış gibi göstermek içni

BU SEFER TAMAM!

YETER ARTIK!

gibi aksiyonlarla kitleleri biraz daha oyalıyorlar. obama bushtan beter kuklaydı, bu daha beter kukla olacak.

vatandaş deli gibi aç, wall st eylemi falan yapıyorlar. onlara bir emzik vermek lazım, o da ordu çıkarsa rahatlarız lafına geliyor. ordu beslemek amerikayı batıran unsurlardan sadece biri. çok uzun hikaye ya.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bi politikacıya tam güvenmemek lazım. ama yine de bir politikacının verdiği sözler bir miktar da olsa yapacağı şeyleri kısıtlıyor. kısacası her yere barış getireceğim diyen yalancı bir politikacıyı, bu konuda hiç yorum yapmayan bir yalancı politikacıya tercih ederim. o yüzden ÖRÖYÖ DÖMÖKRÖSÖ GÖTÖRDÖK diyen redneckler mahvetmezse görmek isterim bu şahsın ne yapacağını.

not: Her ne kadar Obama savaş politikaları konusunda tatmin etmediyse beni de yine de uyguladığı sosyal politikalar umut verici gibiydi (çok da yakından takip etmedin aslen sadece izlenim).

şükrü mikrofon sende hava nasıl amerikada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...