Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cep telefonundan kitap okumak

reyou

Öne çıkan mesajlar

ThinkFree Office diye bi app kurulu gelmişti telefonu aldığımda.
Daha sonra Acrobat Reader yükledim, ilk başta onunla okuyodum ama sonra ThinkFree'yi de bi deniim dedim, iyi ki de denemişim :)

Menu tuşundan Ekran Modunu ayarlayabiliyorsunuz (Orjinal Ekran, Pozitif Ekran, Negatif Ekran)
Bir de kitap okumak için baya güzel "Sayfa Görünümü" diye bişey var, ekranın büyüklüğü kadar text gösterip (font boyutu gayet iyi ve kolay okunuyor) o sayfadaki geri kalan textleri bi sonraki sayfa şeklinde bölüyor. Telefonum mdpi - 320x480 ve son derece rahat okunuyor. Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

iphone kadar bisi iste

nese bi denerim bakarim olmadi, tablet falan alirim artik.

e-kitap okurum, makale okurum falan diyorsan Kindle'ın yeni sürümü 12 ekim'de çıkıyor. Bir bak derim..

sağlam bişey.

ling: http://www.amazon.co.uk/Kindle-Wi-Fi-6-Ink-Display/dp/B0051QVF7A/ref=amb_link_161274707_2?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=gateway-center-column&pf_rd_r=0QESNQW89J68P1NRHMMM&pf_rd_t=101&pf_rd_p=254624767&pf_rd_i=468294
Sosyal ağlarda paylaş

Denemeden boyle bir yargiya varma bence. Aradaki 0.7" yaklasik 2 fark yaratiyor ki pek az degil.

Ek olarak yukarida yazdigim gibi iPhone 3GS ile rahatca okuyamazken SGSII ile gayet rahat okudum. Cozunurluk ve konstrast farkinin da etkisi olmustur muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

abi denedim de soyluyorum =)

3gs ile galaxy arasinda daglar kadar fark var zaten. biri 163ppi, digeri 233ppi. contrast onemli bir olcek degil ama bu cozunurluk farkli cok rahat etkiler. o farki daha guncel telefonlari kiyaslarsan o kadar goremezsin.

fyi, inc basina dusen piksel sayisi
326ppi iphone4
233ppi galaxy s
218ppi galaxy s2
163ppi iphone3gs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...