Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allah belani versin hepsiburada

di

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Diger topiklerden farki yok ama yazayim rahatlayayim.

Dun telefon aldik site ustunden. Super hizli gonderi ibaresi vardi ustelik.

Bugun sabah parayi cekmelerine ragmen, gerizekali ve internet explorer harici calismayan arayuzleriyle binbir zorlukla tekrar onay vermeme ragmen, urun hala tedarik suresinde gorunuyor.
Tipler super hizli gonderi ibaresini de kaldirmislar gece. Cakallikta sinir yok.

Bakalim onumuzdeki 20 gun beklerim artik.

///_-))
Sosyal ağlarda paylaş

Her yerde olabiliyor o. Garanti ve cepkasko gibi seyler bunun icin var ama boyle cakallik yapip salaga yatilinca deliriyorum.

Musteri hizmetleri 10 kusur saattir cevap donmedi. Donemedi demiyorum donmedi direkt.

Cepten harasliyorum bakalim nolcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Telefonla ulastim 15 dk bekledikten sonra. Sistemlerimizde ariza var, bir iki saat sonra arayin yardimci olalim dediler. FUUUUUUUUUUUU demeden once anlattim guzel guzel. Nasil yardimci olacaksiniz bu durumda dedim, bir iki saat sonra arayin dediler. Gecenin bir yarisi kargoya mi vereceksiniz urunu diye sordum yine ayni cevabi aldim.

Neyse dinsizin hakkindan imansiz misali baya bi delirtip kapattim. Iki saat sonra bi daha aricam bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce creative muvo mp3player almıştım şu kola tansiyon aleti gibi takılanlardan...

alet bi geldi, kutusu paramparça, bantla yapıştırılmış falan... belli iade edilmiş. play düğmesine zor basılıyor falan...

anında geri gönderdim play tuşunda hasar var arızalı ürün göndermişsiniz diyip, yenisini istediğimi belirttim gayet niyeti bozmuş bir şekilde.

aynı ürünü tamir edip geri gönderdiler. yenisini istediğimi belirttiğim halde. bu derece şerefsiz bir firmadır kendisi dolayısıyla.

50TLlik ürün yüzünden daha fazla kargo parası ödemek istemediğimden bi daha göndermedim ama çok sağlam bir mail göndermiştim. cevap dahi vermediler.

bence sakın alışveriş falan yapmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...