Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uludağ-düz yola hızlanma?

Suark

Öne çıkan mesajlar

Ya dün gündüz ve yaz gözüyle ilk defa uludağa çıktık. İşte bakacak çobankaya felan oraları geziyoruz.
Çobankayaya gelmeden, bu kartanei otelin hemen önünde arkadaş düz yolda arabayı durdurdu. Yol da hafif yukarı eğimli, "boşa al abi arabayı dedi"

aldı bizim arabayı kullanan arkadaş boşa ve araba hızlanmaya başladı, eğim yukarı olsa dahi hızlanıo meret.

Şimdi ya süper bi göz yanılması var herhalde. Googlelamaya başladım da ne die aratsam bulamadım.
Vardır illa olayı bilen bi pati. Vidyoda çektim ama rezil olcam die uplod etmiorm
Sosyal ağlarda paylaş

ya bunun 2 nedeni vardı sanırım. Bazılarında yokuş olmaması. Yol kenarında bulunan toprak katmanlarının eğiminden dolayı aldatıcı oluyor. Aslında araç yokuş çıkmıyor yokuş iniyor.

Bir de bi yerde jeoloji müh. çıkarmışlardı o açıklamıştı. Dağda yoğun miktarda bir mineral bulunuyormuş o da mıknatıs etkisi yaparak araçları çekiyormuş ancak 2 araç olduğu zaman çekemiyormuyuş öyle bişey
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ayfonun ya da android işletim sistemli bi telefonun olsaydı "DURUN! İNTERNETİM VAR!" der ve urban dictionary den ebek neymiş bakardık..

ebek yok ebel varmış.
(verb) to perform with unusual efficiency. Usage generally derives from the Swiss watch brand.

badayı küçümsemeyin badada da var:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...